Zayn Malik Tumblr Mı Açtı? Zayn Malik’in Tumblr’da Kullanıcı Adı Ne?

0

2010 yılında ekranlarda yer alan One Direction grubunun eski üyelerinden Zayn Malik, gruptan: “23 yaşında bir gencin hayatını yaşamak istiyorum. Grupta çok fazla görüşümü yansıtmıyordum. Çünkü sunduğumuz şey ile olduğumuz şey birbiriyle uyuşmuyordu ve bunun yanlış olduğunu düşündüğüm an, kendim hakkında düşünmeye başladığım an oldu.” diyerek ayrılmıştı. Gruptan ayrıldıktan sonra şarkıcılık kariyerine solo çalışarak devam etti. Solo çalışmasıyla da büyük başarı kazanan yakışıklı star Mind of Mine albümüyle de oldukça büyük başarılar elde etti. Başarılarının yanı sıra yeni tarzı ve video klipleriyle de oldukça dikkat çekti ve büyük beğeni kazandı.
Mind of Mine albümüne ait ilk çalışması Pillow Talk oldu. Pillow Talk’un video klibinde Zayn Malik dünyanın en iyi modellerinden biri ve aynı zamanda sevgilisi olan Gigi Hadid ile birlikte rol aldı.

Yakışıklı starın başarısı günden güne artarken hayranlarının sayısı da büyük artış gösteriyor. Eğer sizde onun hayranlarından biriyseniz ve Tumblr kullanıyorsanız size harika bir haberimiz var. Malik, geçtiğimiz pazartesi Twitter hesabı üzerinden attığı bir twitt ile Tumblr kullanan hayranlarını mutlu etti. Attığı twitte milyonların kullandığı sosyal medya platformu olan Tumblr üzerinden hesap açacağını belirtti. Hesabı açtıktan sonra Twitter üzerinden Tumblr’da attığı postları paylaşmayı da ihmal etmedi.

Olur da hani heykel gibi şarkıcının Tumblr kullanıcı adını merak edersiniz diye şu köşeye bir yere bırakıyoruz. şuraya tıklayıp bakarsınız artık 🙂

Ha unutmadan bakamayan olursa diye Zayn;’in post attığı birkaç fotoğrafı da şu altlara bir yerlere yerleştirdik 🙂

guhynugu

tumblr_oa24loBxpc1tyvm8eo4_500

tumblr_oa24loBxpc1tyvm8eo2_500

527 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Başlarda çekingen tanımaya başladıkça içindeki deliyi ortaya çıkaran böyle manyak biri işte.

Leave A Reply