Yüz, Yanak ve Dudak Dolgusu

0

Yüz, Yanak ve Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu işlemi hacmini kaybetmiş olan dudakların daha dolgun e hacimli görünmesi için yapılmakta olan bir medikal işlemdir. Kliniğimizde uzman hekimlerimizin kontrolünde güvenilir ve kaliteli dolgu malzemeleri ile yapılan dudak dolgusu bayanlar kadar erkeklerin de oldukça tercih ettiği bir işlemdir.

Dolgu işlemi ne kadar sürer?

Dudak dolgu uygulaması ortalama 15 dakika kadar sürmekte olup, bu süre içerisinde anestezi içeren kremler ile dudağın uyuşması da yer almaktadır.

Dudak dolgu işlemi acılı bir uygulamamıdır?

İşlemde hastanın konforu için özel kremler uygulanarak uyuşma sağlanır ve işlemde acı ya da ağrı olmaz. Ancak bazen kişilerde yanma hissi meydana gelebilmektedir ve bu durum asla endişe edilecek bir durum değildir.

Yüz Dolgusu Ankara kliniğimizde yine dudak dolgusu gibi sıklıkla tercih edilen bir işlem olmakla birlikte yine sadece bayanların değil, belerin de tercih ettiği bir uygulamadır.

Neden Dr. Buket Yıldırım?

Yüz dolgusu Ankara söz konusu olunca akla her zaman elen ilk isi Dr. Buket Yıldırım’dır. Bu durumun en önemli nedenlerinden biri yıllardır kaliteli ve güvenilir bir hizmet sumasının yanı sıra, hastaları ile olan iletişimidir.

Yüz dolgusu ne amaçla yapılır?

Yüz dolgu uygulaması yaşa ve dış etkenlere bağlı derin kırışıklık ve çökmelerin giderilmesinde tercih edilmektedir. Üstelik bu işlem doğru ellerde yapıldığında asla belirgin olmamakta ve doğal bir güzellik sağlamaktadır.

Yanak Dolgusu Ankara ise yine hekimimiz Buket Yıldırım ve ekibinin son dönemlerde sıklıkla yaptığı ve bir o adar da yoğun bir talep olan medikal işlemler arasında yer almaktadır.

Yanak dolgusu nedir?

Yanaklarda genellikle yaşa bağlı olarak sarkmalar ve çökmeler meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda yapılmakta olan yanak dolgusu, hem daha canlı ve genç bir görünüme hem de yanaklarda deformasyonsuz bir görünüme kavuşmamıza yardımcı olur.

Yanak dolgusu için siz de Buket Yıldırım’ı tercih edin!

Sizler de uzman ellerde kaliteli hizmet için hemen sitemizi ziyaret edin!

512 total views, 3 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber