Yükselen Burçlar ve Özellikleri 2

0

7-TERAZİ

Yükselen burcu terazi olanlar neşeli,uyumlu ve oldukça aklı başında insanlardır.Terazi burcu dengeyi yi temsil eder.Kolay bir şekilde arkadaşlık kurabilirler.Ayrıca arkadaş edinmekten de zevk alırlar.Anlayacağınız oldukça sosyal kişiler.

terazi-550x373

8-AKREP

İyi birer gözlemci olan akreplerin ikna yetenekleri de oldukça iyidir.Her şeyin içinde olmak,her olayda var olmak,yer almak isterler.Akrep burçları soğuk kanlı ve mantıklı insanlardır.En ufak şeyden şüphe kapıp,kuşkulanabilirler.

akrep-burcu

9-YAY

Hoşgörülü,cömert,olumlu ve deli dolu insanlardır.En sevdikleri renkler mor ve turkuazdır.İdealleri onlar için çok önemlidir.Sevdikleri alanlara yoğunlaşmayı ve yeni hobiler edinmeyi severler.Ayrıca çokta idealistlerdir.Lider ruhlu ve sürekli ‘ben’ cilerdir fakat o kadar şirin insanlar ki bunlar pek ön plana çıkmıyor!

yay-burcu

10-OĞLAK

Çok tertipli ve düzeni insanlardır.En sevdikleri renkler gri ve kahverengi tonlarıdır.Disiplin onlar için olmazsa olmazdır.Sorumlulukları olan alanlarda oldukça ciddi bunun dışında oldukça enerjiklerdir.Yalnız oğlakların kalbi kırılırsa bir daha kendinizi affettirip ikinci şansı almanız zor olabilir.

oglak-burcu

11-KOVA

Açık doğrucu yeri geldiğinde ciddi yeri geldiğinde oldukça samimi yükselenlerdir kovalar.Fakat zeka ve mantık onlar için hep ön plandadır.Sosyalleşmeyi ve arkadaş edinmeyi severler.İdealleri için çalışır ve başarılı sonuçlar alırlar.Tam lider bir burçtur kova!

kova-burcu

12-BALIK

Yeşil tonlarını ve doğayı çok severler.Cömert,eli açık,inançlarına bağlı kişilerdir.Fakat sürekli yaşadıkları karar değişiklikleri insanlar tarafından yargılanmasına sebep olabilirler.Hayalperest olmaları çoğu zaman onları hayal kırıklığına uğratsa da güçlü bir yükselen olan balık bunların altından kolayca kalkabilir.

balik

434 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Adım Belemir Gamze.Henüz lise mağduru bir gencim fazlasıyla saçmalayan işinize gelirse kafa dengi ha eğer gelmezse oldukça sinir bozucu birisiyim.Unutmadan,herkese merhaba!

Leave A Reply