Yükselen Burçlar ve Özellikleri 1

0

1-KOÇ

Yükseleni koç olan insanlarda en çok göze çarpan özelliklerden birisi de agresif olmalarıdır.Başladıkları bir işin mutlaka sonunu getirirler.Çünkü başarısızlığa tahammülü yoktur koçların.Hep birinci planda olmak istemeleri de önemli karakteristik özelliklerinden birisidir..Fiziksel olarak ise kaşı,gözü,yüz hatları çok dikkat çeker koçların.

koc-burcu_911102_m

2-BOĞA

Yükseleni boğa olanlar rahatlarına oldukça düşkün,kabaca tembellerdir.Oldukça sakin,pratik ve sabırlı olmaları da gözden kaçmaz.Sürekli takıntı haline getirdiği çokça alışkanlığı vardır boğaların.Ayrıca boğaların sanat alanında oldukça gelişmiş olması da dikkatleri üzerine çeker.

boga-burcu

3-İKİZLER

İkizler yükselenine sahip insanlar oldukça meraklı ve sosyal insanlardır.En başarılı oldukları konulardan birisi de iletişimdir.Eh haliyle birazcık geveze olabiliyorlar arada.Yapıları çok değişken olan ikizlerin duygu değişimleri sık görülür.Dengesiz bir burç yükseleni olarak da adlandırabiliriz.

ikizler-burcu

4-YENGEÇ

Yükseleni yengeç olanlar çok hassas ve duygusal bir yapıya sahiplerdir.Kalpleri çok çabuk kırılır yengeçlerin.Mantıklarından çok kalplerinin sözünü dinlemeleri onları zor durumlara sokabilir.Sevdikleri insanı çok sahiplenen yengeçler oldukça da kıskançlardır.

yengec-burcu-dovme-tattoo_6

5-ASLAN

Yükseleni aslan olanlar oldukça özgüvenli,sıcak kanlı,kendileriyle barışık,lider yapılı insanlardır.Her zaman ön planda olmak isterler onlar için ikinci planda olmak bir seçenek değildir.Daima önder olmalılardır.Bunların yanı sıra küstah,kibirli ve kalp kırıcı olabilirler.

aslan-burcu-dovme-tattoo_2

6-BAŞAK

Başaklar oldukça mükemmeliyetçi,titiz ve çalışkanlardır.İnce detayları hemen fark ederler.Eleştriden kaçınmazlar.Seri şekilde olaylara çözüm üretebilir,son derece düzenli ve mantıklı bireylerdir.İyiyi ve kötüyü ayırt edebilir,insanları tek bir bakışta çözebilirler.İnsanların hatalarını dile getirmekten çekinmezler.Ayrıca başaklar genelde zayıf ve uzun kişilerdir.

basak-burcu-ve-g_zellik-1_2

 

 

 

370 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Adım Belemir Gamze.Henüz lise mağduru bir gencim fazlasıyla saçmalayan işinize gelirse kafa dengi ha eğer gelmezse oldukça sinir bozucu birisiyim.Unutmadan,herkese merhaba!

Leave A Reply