Yeni Sokak Modası Pijamalar

0

Sezonun yeni trendi neymiş? Pijamalar mı? Şaka yapmıyoruz. Yeni sokak modamız pijamalar.

Ne yani gerçekten artık pijamalar mı sokak modası oldu? Sonunda!

Sadece evde giymekle yetindiğimiz pijamalar yeni sezonun dediğine göre artık sokak modası oldu. Şimdilerde çoğu markanın gömlek ve pantolon takımları pijama şeklinde. Sonuçta yeni moda pijamalar üzerine.

Yeni sezon trendleri içerisinde jile elbiseler oldukça göz önünde.

İster spor ayakkabıyla ister bir karış topuklu ayakkabıyla kendi fikrimizi ortaya koyabiliriz.

Dilersek jean pantolon üzerine yine dilersek takım halinde giyebileceğimiz moda uzun zamandır beklenen bir şeydi. Bizce bu çok çok iyi bir moda olmuş. Hem rahat edebileceğimiz hem modaya ayak uydurmuş olacağımız bu yeni moda duyanların, görenlerin ilgisini çekti ve bir süre daha çekecek gibi. Ki bize en uzun süre devam eden bir sokak modası olur gibi geliyor. O zaman bekleyip görelim. Beklerken de pijamalarımızı çekelim üzerimize rahatlığımıza rahatlık katalım. Garipseyenlere de “yeni moda bu haberin yok mu?” deriz. Kimsecikler bir şey diyemez. Sonuçta bizler modaya ayak uyduruyoruz.

Üstelik ünlüler bile artık bu pijama modasına ayak uyduruyor.

Çoğu kişi bakkala giderken bile bu tarz pijamaları giymezken kim bilir şimdi nasıl da raflardan çıkartıp sokakta giyilmeye hazır hale getirecekler.. O zaman çıksın raflardan sadece evde giyebilmek için aldığımız pijamalar, giyilsin rahatlığa rahatlık getiren yeni sokak modası!

Şimdi dilerseniz hep birlikte bir göz atalım yeni sezonun sokak modası pijama takımlarına. Bol pijamalı sokak modalarına..

2,112 total views, 3 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik