Yemekte Kimyon Kadında Minyon

0

Merhaba, bu yazımızın başlığından da anlayacağınız üzere kısa boylu kadın olmanın avantajlarından, iyiliğinden ve güzelliğinden bahsedeceğiz. Düşündüğünüz kadar kötü olmadığını okuyunca sizde fark edeceksiniz.

 1. Kıyafet Sorunsalı: Çoğunluğun düşündüğü gibi minyon yapıdaki kadınlar kıyafet bulmakta zorluk çekmezler. Son zamanlarda gelişen tekstil sektörü sayesinde bir çok markanın teenage ürünlerini satın alarak giyim kuşam işini pratik ve ucuz bir şekilde çözebilirler. Bu yüzden minyon kadının masrafı azdır.
 2. Ayakkabı: Kadın denildiğinde akla zarif, naif bir varlık gelir. Bundan yola çıkacak olursak şayet 40-43 numara bir ayak ne kadar zarif gözükebilir ki di mi?
 3.  Yaş Problemleri: “Erkeğe maaşı, kadına yaşı sorulmaz.” dermiş eskiler. Doğru. Kadınlar yaş konusunda biraz dertlidir ama minyon bir kadınsanız her zaman olduğunuzdan her zaman küçük gösterirsiniz.
 4. Karşı Cins: Hangi kadın istemez koltukta uyuyakaldığında sevdiği adamın onu kollarında yatağa taşımasını? Sevgilisinin omuzları üzerinde bir konserde deliler gibi eğlenmeyi? Uzun kadınlarımız da elbette kollarda taşınabilir ama boy- kilo oranını göz önüne alırsak sonuç genelde erkeğin bel ağrısı olur. Zaten hali hazır da uzun olduğu için konser vb. organizasyonlarda omuza çıkma gibi bir durum söz konusu olmaz. Ayrıca erkeklerin genlerine işlemiş korumacı yapı bu tarz minyon kadında daha fazla ortaya çıkacağı için hiç bir şey yapmanıza gerek kalmadan karşı tarafı da hoşnut etmiş olursunuz
 5. Karakter: Genelde canlı, enerjik, neşeli vb. olarak tanımlandıkları için daha sıcak yaklaşım içindedirler. İnsanları kendilerine çekmeyi iyi bilirler ve bu yüzden iyi bir arkadaş, dost, sevgili olabilirler.
 6. Saç&Makyaj: Her türlü saç rengini kaldırabilirler. En ağır makyajda dahi en fazla yaşını gösterirler, daha fazlasını değil.
 7. Cinsellik: Daha aktif yapıda oldukları için kendileri de partnerleri de oldukça zevk alır bu birliktelikten.
 8. Yolculuk: Çoğu insan için sorun olan dar koltuklar minyon kadın için dert değildir. Sıkışan bacakları ve ağrıyan dizleri olmayacağı için uzun yolun keyfini çıkarmak kalır onlara sadece.
 9. Topuklu Ayakkabı: Erkeklerin boy ortalamalarının 172 olduğunu düşünürsek şayet topuklu ayakkabı ile çok rahat partnerinizle eşit boya gelebilirsiniz. Ayrıca topuklu ayakkabıyla bir anda seksi ve zarif bir kadın olup çıkarsınız.
 10. Sosyalleşme: Psikologların bahsettiği “kısa boy enerjisi” diye bir şey var. Sürekli parmak uçlarında yükselmek bu enerjinin bir refleksi olarak gösteriliyor. Ama bu reflekse rağmen yetişemedikleri yerde diğer insanlardan yardım isteyerek çok rahat sosyalleşebilirler.

BONUS OLARAK: Lastikte Pirelli, Kadında 1.50 🙂

584 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik