Yazla Birlikte Bahçenizi Tasarlayın !

0

Yazın gelmesi ve havaların ısınmasıyla insanlar pek çok uğraştan uzak kaldılar. Ama elimizde çok yorulmadan yapabileceğiniz bir uğraş var. Bahçe düzenlemesi ! Bu sıcak günleri aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli bir şekilde geçirmek için güzel bir bahçeniz olsun istemez misiniz ?

Bahçeyi tasarlamak tüm doğa aktiviteleri gibi size huzur verecektir. Bir sürü internet sitesi ya da buna yardımcı olacak dekorasyon evleri gibi yerler sayesinde bahçenizi düzenleyebilir, bunu yaparken eğlenebilir ve çok kullanışlı bir bahçe haline getirebilirsiniz.

Bahçenizi çiçeklerle güzelleştirin ! Kendiniz yapabileceğiniz ya da boyayabileceğiniz bu tür kaplarla bahçenizi güzelleştirebilir ve çiçek yetiştirmek gibi güzel bir hobi edinebilirsiniz.

kendin yap 10

Taş bahçeleri ! Bahçenize taşlardan süsler ya da kış bahçesine benzer özelliklere sahip eşyalarla süsleyebilirsiniz. Taşların enerjisi negatif enerjiyi yok edecektir.

 

Evdeki eşyaları kullanın ! Atılacak çöp ya da kaplarınızı bu işler için kullanabilir ve bu sayede israfta yapmamış olursunuz.

Evinizdeki atık eşyalar, kullanmadığınız eşyalarınız ya da ayakkabılar; her şeyi kullanabilirsiniz. Hem sizi yormayacak hem yaratıcılığınızı geliştirecek hem de size bir uğraş kazandıracak bahçe işi tam da size göre ! Torun, çocuk, abla, kardeş, eş, amca, dayı… Herkesi bu uğraşınıza ortak edebilir onlarla birlikte vakit geçirebilir ve güzel bir bahçeye sahip olabilirsiniz.

Hadi daha ne bekliyorsunuz ? Alın elinize bir kürek işe koyulun ! Güzel bahçeler bizi bekliyor !

336 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Liseye yeni geçmiş, bilgisayarı, telefonu ve kitaplarının olduğu bir dünyada yaşamayı tercih eden biriyim. Müzik bölüm şeysinde yazarım. Umuyorum ki Venüs'ten geldiğimi düşünmediniz. Bu bir sır ama ben Venüs'ün gökyüzüyüm.

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber