Yazın Yapılacak Aktiviteler

0

1: Yaz demek fotoğraf demek!

Sosyal medyalarda karşına çıkan deniz, kum, güneş fotoğraflarına bakıp iç çekeceğine en yakın arkadaşını alıp neden fotoğraf çekilmeye çıkmıyorsun? Eğer denizi olan bir şehirdeysen şanslısın demektir. Üstüne en sevdiğin kombinini çekip bir fotoğraf karesinde neresi daha çok dikkat çekerse oraya gidip fotoğraf çekilebilirsin. Selfie’den bahsetmiyorum bunun modası oldukça geçti. En yakın arkadaşının koluna gir ve güze manzaralı bir yere gidip fotoğraf çekil hem eğleneceksin hem de sosyal medyada kullanabileceğin profil fotoğraflarına sahip olacaksın.

2: Arkadaş grubu eğlence demek!

Okul zamanı arkadaşlarınla zaman geçiremiyor olabilirsin ama yaz tatili de bunun için yok mudur zaten? Arkadaş grubunu topla ve gez. O kafeden bu kafeye, sahilden parka, piknikten lunaparka her yeri gezin. Eğlenin dostlarım! Yaz tatili bunun için var!

3: Dizi-Film-Cips Üçgeni!

Okul yüzünden izleyemediğin tüm filmlerin bir listesini çıkar, başlamak için zaman bulamadığın tüm dizileri not et! Bol  bol zamanın varken tüm kaçırdığın bölümleri izle. Cips kısmını pek önermiyoruz çünkü malum yazın ortasında kilo almanı istemeyiz.

4: Otur otur nereye kadar ?

Oturarak nereye varacaksın ama genç dostum! Kalk da biraz hareket et. Koşuya çık, basketbol oyna, arkadaşlarınla voleybol oyna hadi hepsini geçtim git bir spor merkezine yazıl be arkadaşım. Bak koşuya çıkmak harika bir fikir temiz hava da koşmak ne güzel değil mi?

5: Oyun oynamak varken neden oturasın ki?

Ne yani yaz tatili geldi diye arkadaşlarınla bağını koparacak mısın? Topla arkadaşlarını otur evinde Arkadaşlarınla oyun oyna. Jenga, Monopoly, Tabu bunlar ne güne duruyo ki. Hepsi sen ve arkadaşların oynasın diye var.

296 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber