Yaz Tatilinde Ankara’da Neler Yapılır?

0

Asfalta yatıp ölmemeniz için Ankara’da bir yaz tatili nasıl geçer söyleyelim dedik efenim. Bir Ankaralı olarak söylemeliyim ki buralarda yapılacak çok şey var. Tabii yatağınızdan kalkıp gezebilirseniz..

Eşiniz dostunuz akrabanız tatile gidip deniz kum güneş keyfi yaparken siz Ankara’da tıkılı mı kaldınız. E alın şişme bir havuz şişirip doldurun suyu alın size ev havuz televizyon üçlüsü. Şaka bir yana deniz kum güneş olmasa bile Ankara’da da güzelce vakit değerlendirebilirsiniz.

Bundan önceki yazılarımızdan bir tanesinde Ankara’da gidilip görülmesi gereken yerleri yazmıştık. Şimdi ise neler yapılabilir ona bakalım.

Her ne kadar denizimiz olmasa bile aquaparklar bu günler için var. Üstelik bir o kadar da eğlenceli! Gün boyu hem serinleyip hem can sıkıntınızı su kaydıraklarında atmayıp nerede atabilirsiniz ki?

Alış veriş merkezleri sürüyle sırf sıkılmayalım diye var. Bir şey almak zorunda değilsiniz sonuçta. Birkaç saatliğine sıkıntınızı atın tamamdır.

Kızılay’a Tunalı’ya gidip parklardaki çimlere uzanıp gökyüzünü izleyebilirsiniz. Hem bakın bulutlarımız ne de güzel. Şimdi o tatildeki eş dost bulutu nerede görsün gurbet yerde.. Hem bulutları bir şekle benzeterek vakit geçirebilirsiniz.

Evde film izlemekten bıktıysanız çıkın birde sinemada izleyin. En büyüğünden bir mısırı da alınca değilmez bu keyfe!

Ya da dilediğiniz gibi şarkı söyleyerek dans edin. Yani her yerde yapılmaz ama yapıldığında çok güzel oluyor. Kesinlikle denenmeli!

Nata Vega’ya gidip bir nevi su altında olabilir balıklarla birlikte vakit geçirebilirsiniz. Kim bilir arkadaş bile olursunuz ha? Hoş, 3 saniye sonra arkadaş olduğunuzu unuturlar ama olsundu.

Arkadaş grubunuz tatilde değilse paintball ya da go-karta gidebilirsiniz. Biraz tuzlu olur fakat eğlenmenize yardımcı olur.

Bunların hiçbiri işinize gelmediyse oturun stalk yapmaya devam edin. E belki birini falan dürtmüştür ya da layk atmıştır ha?

420 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber