Yaz Mevsimi İçin Güzellik Tavsiyeleri

0

Şımarma Zamanı!

1- Saçlara Destek

Deniz tuzu, havuz kloru, güneşin zararlı etkileri benim bildiğim saçların ekstra yıpranmasına neden olur. Bunlara engel olmak içinse bunları kullanabilirsin. Pantene saç dökülmelerine karşı koruma saç bakım kremi, The Body Shop vücut & saç Polinezya Monoi yağı -bunu kullanmadım ama çevremdekiler yararlı olduğunu söylüyor-, Kiehl’s saç bakım iksiri ya da OGX argan saç & vücut yağını tercih etmeni öneririm.

2- Yüzünü Aydınlat

Sıcak, kavurucu güneş ve yaz mevsiminin getirdiği çevresel değişiklikler yüzü de olumsuz etkiliyor. Özellikle güneş lekelerinin yüzde kalıcı olmaması için! Bliss canlandırıcı oksijen maskesi, Burt’s Bees arı sütü içeren cilde aydınlık veren yüz temizleyeci ve Nuxe lekelere karşı kusursuzlaştırıcı maske.

3- Cildini Nemlendir

Sen hiç farkında olmayabilirsin ama yaz sonrasında cildinin savaştan çıkmış gibi yıpranacak. Güneş cildi kurutuyor ve zararlı ışınlar cildinde lekeler oluşmasını istemiyorsan bir çözümüm var! Nivea vücut şampuanı, Neutrogena Norveç formüllü vücut losyonu, Avon Care kakao yağı ve E vitamini içeren yüz,el ve vücut kremi.

4- El & Ayaklarını Koru

Güneşin zararlı ışınlarından ellerin; bayılarak aldığın sandaletlerin yüzünden haşat olmuş ayaklar istemiyorsan, hemen kollarını sıva. Alessandro kuru eller için el bakım kremi, Isis Pharma koyulaşan diz ve dirseklere özel bakım, Allpresan Pedicare çatlak topuk bakım kremi son olarakta Yves Rocher bitkisel tırnak bakım iksiri.

Kolay gelsin! :))

452 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Yiyip kilo almayan, hazır cevap, ağustos çirkini, okul yansa odun atacak potansiyele sahip birey.

Leave A Reply