WhatsApp’ta Görüntülü Konuşma Özelliği

0

7’den 70’e herkesin elinde telefon, çoğu akıllı telefon, akıllı telefonun sanki olmazsa olmazı WhatsApp uygulaması ve bu uygulamanın yeni özelliği çıktı!

WhatsApp uygulamasından artık görüntülü konuşma yapabileceksiniz.

Geçtiğimiz zamanlarda sadece mesajlaşma özelliği ile kalmayıp ücretsiz arama yapabildiğimiz WhatsApp uygulaması, artık görüntülü konuşma yapmamıza da izin verir durumda.

Yüzlerce kişinin uzun bir süredir beklediği bu görüntülü konuşma özelliği android için hazırlanmış olan beta sürümünde kullanılmaya başlandı.

Yine geçtiğimiz günlerdeki özelliği ile artık kolay yöntem sayesinde belgeleri karşı tarafa aktarabildiğimiz güncellemesi ile gözde teknoloji konusuydu. Şimdi görüntülü konuşma yapılacak duruma geldi. Kim bilir neler olacak. Hele birde ansızın basılabilecek bir yere koyarlar ise şimdiden geçmiş olsun. Ve efenim sakin olmayın. Hani olun desem bile yok hayır yani ne sakinliği. Uygulamayı gittikçe dikkatli kullandırtıyorlar. Yoksa her an her şey olabilir. Fotoğrafına bakmak isterken görüntülü konuşursanız fena olmaz ama fena olmaz diye yapmak da olmaz.

Beta sürümündeki uygulama şimdiden ekran görüntüleri ile sosyal medyada yerini almış. Hele bir güncelleme gelsin o zaman neler neler olacaktır kim bilir. Üzerine acı biber dökenler olacaktır ya da işte şekerli sevip şeker dökenler olacaktır. Ya da kim bilir yeni tatlar keşfetmek isteyenler hayatına bu güncelleme ile ekşın katabilir.

Güncelleme geldiği zaman dikkatli kullanmaya özen gösteriniz. Zira kalp krizine bile yol açabilir!

656 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik