Vizyondaki 4 Harika Film!

0

Bayram da evde kalmaktan sıkıldığınız anda ve arkadaşlarınızla sinemaya gitmeye karar verdiğinizde sinema katında ‘acaba hangi filme gitsek?’diye uzun dakikalar tartışma yaşamayın diye sizler için vizyondaki harika 4 filmi inceledik.

1-EL DEĞMEMİŞ AŞK

el değmemiş aşk afiş ile ilgili görsel sonucu

Baş rolleri Emre Karayel,Ceren Moray ve Begüm Kütük Yaşaroğlu’nun paylaştığı film 1 saat 38 dakika sürüyor.Ortalama bir film süresine göre bence ideal bir süre.Türü romantik komedi olan bu filmin konusu ise şöyle:

Zafer hala büyümemiş bir adamdır. En büyük tutkuları fanatiği olduğu futbol takımı ve büyük aşkı Duygu’dur. Ancak bir türlü olgunlaşmaması ailesinin canına tak ettirir ve oğullarının geleceği için bir plan çizmeye karar verirler. Çocukluk aşkıyla evlendirilen Zafer, Duygu’ya olan aşkı için bu evlilikten kurtulmanın binbir yolunu denemeye başlar.Zafer’in evlilikten kurtulma planları ise hiç beklemediği bir yola girer… Yönetmen koltuğunda Umut Kırca oturuyor.

Şahsen Emre Karayel’in oyunculuğunu beğenirim.Bu filmde de iyi bir iş çıkartmış.Bi’ gidin seyredin derim.

Yine de fragmanı izleyip öyle karar verin derim.

2-BEN-HUR

 

ben-hur afiş ile ilgili görsel sonucu

Baş rolleri Jack Huston,Morgan Freeman,Toby Kebbel’ın paylaştığı filmin türü aksiyon/macera.Filmin süresi ise 2 saat 4 dakika.Yani aksiyon sevmeyen biri bu filme giderse uyuya kalabilir aman dikkat!

Ben-Hur Yahudi varlıklı bir prens, aristokrat, tüccardır. Üvey kardeşi Romalı Messala ise görüşmedikleri yıllar boyunca yüksek kademeli bir Roma hakimi olmuştur. Kudüs’ten uzak kaldığı uzun yıllardan sonra buraya dönen Messala, artık Roma ordusunun komutanı olmuştur. Yahudilerin özgürlüğü için canı pahasına mücadele eden Ben-Hur’dan, çocukluk arkadaşı Messala tarafından, Romalıları eleştiren yahudileri teşhis etmesi istenir ancak Ben-Hur kabul etmez. Messela onu kürek mahkumu olarak sürgüne gönderir. Bunun üzerine arkadaşı Zengin hayatına veda eden prens bu olay üzerine intikam yemini edecektir. Bu andan sonra hayatı büyük bir maceranın içinde kaybolur…

Filme kendisini bir çok filmi ve dizisiyle tanığımız Türk aktör Haluk Bilginer de yer alıyor.

türk bayrağı asan amca ile ilgili görsel sonucu

3-SUİKAST

suikast afiş ile ilgili görsel sonucu

Baş rolleri Jason Statham ve Jessica Alba’nın paylaştığı bu filmin türü aksiyon.Süresi ise 1 saat 39 dakika.

Dünyanın en tehlikeli kiralık katili Arthur Bishop, kanlı geçmişini geride bırakır. Artık amacı sakin bir hayat sürerek sevdiği kadınla olmaktır. Fakat bir gün korkunç düşmanları hayatının aşkını kaçırır. Şimdi ise Arthur dünyayı dolaşarak üç imkânsız suikast gerçekleştirmek ve hayatının aşkını kurtarmak zorundadır.

Bu film için söylemem gereken tek şey Jason muhteşem bir iş çıkarmış.Filmde sıkıldığımı,ya da ekrandan gözümü ayırdığımı hatırlamıyorum.Aksiyon sahneleri,dövüş sahneleri muhteşemdi.Jessica’nın performansını da göz ardı etmemek lazım.İyi uyum sağlamıştı.

suikast gif jason ile ilgili görsel sonucu

4-SUICIDE SQUAD

suıcıde squad afiş ile ilgili görsel sonucu

Filmd Margot Robbie, Will Smith, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jared Leto gibi yıldız pek çok isim yer alıyor.Türü aksiyon ve süresi 2 saat 3 dakika.

Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötü Adamları bir araya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönder. Peki bu İntihar Timi başarılı olacak mı?

Sizde benim gibi süper kahraman filmlerine hastaysanız hiç durmayın ve bu filmi izleyin.Başta ne kadar Joker sahneleri kesilmiş,çok az vs vs dense de film harikanın ötesinde.Filme gidenler,evet evet biliyorum benimde favorim kesinlikle Harley Quiin! O nasıl bir oyunculuktur be kadın! O nasıl bi’ role yakışmaktır?

Kesinlikle izlemenizi öneriyorum.

harley quinn gif ile ilgili görsel sonucu

 

 

444 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Bursa-19/Grafik Tasarım

Leave A Reply

Ankara Temizlik