Amerikan Dublajları İle Ses Getiren Veysel Zaloğlu Kimdir?

0

Hemen herkes onu Mayli Sayrus – Wrecked Final Students videosundan (Yine mi büte kaaaallddıığğkk) sonra tanımaya başladı desek çokta yanlış bir cümle olmaz doğrusu.  O artık hepimizin yakından tanıdığı lanet bir Meksikalıdır. İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü öğrencisi olan Zaloğlu, sosyal medyada çekmiş olduğu klipler ve kısa videolar sayesinde şu sıralar hemen herkesin takip ettiği bir fenomen oldu.

 

Youtube’ da sahibi olduğu Veysel Zaloglu adlı kanaldan ve Vine hesabında yapmış olduğu paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Zaloğlu, şu sıralar Instagram hesabından yaptığı Amerikan Dublajları videoları ile adından söz ettirmektedir.  Dublaj sanatçısı, oyuncu ve senarist olan Veysel’ in Mayli Sayrus, La Yine Sınav, Wrecked Final Students ve Cici Kızlar adlı videoları çok izlenen videoları arasındadır.Hatta Mayli Sayrus – Wrecked Final Student videosu, 1.817.638 izlenme almıştır.  Youtube, Vine ve Instagram videoları dışında profesyonel olarak dizi oyunculuğu da yapmış,  ilk tecrübesi ise Show Tv’ de yayımlanan Muck isimli dizideki Metin karakteridir. Trt’ de yayımlanan 4 bölümlük Seddül Bahir 32 Saat isimli dizide de rol almıştır.  Bu yıl yapılmış olan, kadrosunda Aykut Elmas ve birçok Vine fenomenininde bulunduğu “Nasıl Yani?” filminde rol almıştır. Son dönemde yakaladığı bu başarı ardından kendisine “ Ben artık lanet bir ünlüyüm.” sıfatını yakıştırmaktadır.

Dublajları konusunda kişisel fikrimi belirtmek isterim ki, hemen her videoda mutlaka büyükannesinden bahseder. Federaller ve Meksikalıların lanet oluşuna dair cümleler sarf eder. Jonathan ve Frenk ana kahramanları için kullandığı isimlerdir. Hemen her gün karşılaşabileceğimiz saçma videolara dublajlar yaparak onları daha eğlenceli hale getirmektedir. Youtube kanalına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1,243 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Kütahya/Konya - 21 - S.Ü. / Sosyoloji - Snapchat: sorunlusosyolog - Instagram: tkarateke

Leave A Reply

Ankara Temizlik