Usain Bolt Rihanna’ya Aşkını İtiraf Etti

0

Dünyanın en hızlı adamı ilan edilen, 2013’de 6 kez altın madalya kazanan atlet Usain Bolt, başarılı pop yıldızı Barbadoslu Rihanna’ya resmen ilanı aşk etti. Rihanna’nın dans ettiği bir videoyu instagram uygulamasında paylaştı. Paylaştığı videonun altına “Bu dansa bayılıyorum.” diye açıklama yaptı. Ancak başarılı atletin görüşme teklifi ne yazık ki karşılıksız kaldı.

Rihanna Cevap Vermedi
TMZ’ye açıklama yapan Bolt, Rihanna’ya yaptığı görüşme teklifinin cevapsız kaldığını belirtti. Başarılı atlet, Rihanna’nın cevap vermediğini şu sözlerle açıkladı, “Hayır, bana hiç sevgisini vermedi dostum, aşk yok, sıfır sevgi.”.

DiCaprio’yu Kendisine Rakip Görmedi
California’daki müzik festivalinde, Oscar ödülü alan DiCaprio ile Rihanna’nın yakınlaşmasını Bolt’a hatırlatan muhabir, DiCaprio’yu kendime rakip görmüyorum cevabını aldı.
Bolt yaptığı açıklamada, “O benim için bir rakip değil. Ben uzun, yakışıklı ve esmerim. Ben en iyisiyim” dedi.

Usain Bolt Kimdir?

Usain Bolt, 21 Ağustos 1986 doğumlu Jamaikalı atlettir. Bolt, kısa mesafe koşularında hızıyla ünlendi. 2002 yılında yalnızca 15 yaşındayken 200 metreyi ön sırada bitirip uluslararası alanda dikkat çekti.  2003 yılında gençler şampiyonu olduktan bir hafta sonra bu gün hala geçerli olan, 200 metreyi 20 saniyesinin altında bi’ zaman diliminde koşarak gençler dünya rekorunu kırmayı başardı.

unlu-sarkici-bolt-un-yuzune-bile-bakmadi_x_8377416_62

2007 yılında 200 metreyi 19,75 saniyede koşan Bolt, kendi rekorunu kırmayı başarır. Bu rekoru onu dünya çapında Tyson Gay ve Walter Dix’den sonra onu en iyi koşucu yaptı.
2008 tarihinde 100 metreyi 9,76 saniyede koşar. Başka bir olimpiyatın finalinde ise bu rekorunu 9.69 saniyeye çeker. 2009’da 9.69’luk rekorunu 9.58 saniyeye çekerek, 9.60’ın altına indirilemez denen rekora imza atar.

354 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Başlarda çekingen tanımaya başladıkça içindeki deliyi ortaya çıkaran böyle manyak biri işte.

Leave A Reply