Urban Dance Camp (UDC) Nedir?

0

Urban Dance Camp, yoğun eğitim sunan dünyanın ileri gelen dans eğitim atölyelerinden biridir. Her yıl, 33 ülkenden gelen (bu yıl 44 olduğu yazıyor) dansçılar, koreograflar ve öğretmenler katılmaktadır. Üst düzey koreografinin yanı sıra, sokak dansı ve stüdyo dans eğitimiyle de ilgi çekmektedir. Dansçının, koreografın ve öğretmenin izleyiciye ilham vermek, dans becerini sunmak için sunulmuş bir projedir. Urban Dance Camp, öğrenme ve becerileri sunma dışında, sosyalleşme ve deforme olmuş dans kültürünü “aslen budur” şeklinde sunmalarına olanak sağlamıştır.

118991644
Dansçılar, Öğretmenler ve Koreograflar
Kamp; enerji dolu bir ortamda, bu işi gerçekten seven dansçıları, daha iyi öğrenmek için gelenleri ve gelecek odaklı etkili bir biçimde kendini göstermek isteyenleri misafir etmiştir. Uluslarası bir eğitim olması nedeniyle kültürel değerleri, yeni fikirleri ve bakış açılarını genişletmeyi amaç edinmiştir. Daha büyük bir resim, yeni bir fikir, yeni kavramlar, dans yolları ve sanat sunmak amacı da, amaç cetvelinde bunlardan birkaçıdır. 6 haftalık bir eğitim programına sahiptir.

1280x720-rRm
16 yaş üstü bireyleri kabul eder. Ücretler 4.8.12.16.24.32.40 gün şeklinde 24.48.72.96.144.192.258 saat olarak değerlendirilir. Bu yıl, Almanya’nın Lörrach şehrinde gerçekleşti. 26 Ağustos’ta son buldu. Yine de, hem daha fazla bilgi almak hem de gelecek zamanlar için kayıt olmak isteyenleriniz için aşağıya kayıt formu ve UDC sitesinin linkini bırakacağım. Ayrıca, sitenin shop kısmında kamp için özel tasarlanan tişörtlerden alabilirsiniz.

desire-by-years-years-koharu-sug
Urban Dance Camp Sitesi; http://www.urbandance.eu/camp/
Kayıt Formu; http://www.urbandance.eu/camp/contact/
Urban Dance Camp Alışveriş Sitesi; http://www.urbandance.eu/camp/shop/
Youtube Kanalı; https://www.youtube.com/user/UrbanDanceCamp
Facebook Adresi; https://www.facebook.com/theurbandancecamp
Fikir edinebileceğiniz dans videoları; https://www.youtube.com/watch?v=i7AuSAidsE4
https://www.youtube.com/watch?v=Rd_51nXiEfg

404 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Merve Acar, 18 yaşındayım. Yarışmaya esprisini yapmayacağım. Denizli'de yaşıyorum. Lise bitti, li se bit ti. Birazcıkta üniversitede sürüneyim diyorum. Bu kadar, ha bu arada merhaba.

Leave A Reply