Senin İçin Hangi Gelinlik Daha Uygun?

0

Bilindiği üzere her genç kızın hayalidir gelinlik.. Hatta küçükken evcilik oyunlarında, kıyafet giydirmede biz kızlarda bir  gelinlik merakı bir anne olma isteği görürsünüz..

Daha küçük çocuk iken bile bizler bebek sahibiyizdir. Küçük Barbie lerimizle koşuşturup dururuz oradan oraya.. İşte bu nedendendir ki küçüklükten beri bir ev kurma merakı bir gelin olma telaşı başlar yüreğimizde..

Bu yüzden birkaç gelinlik modelini sizlere sunmak istedim.. Yani Herkesin hayalindeki elbette farklı.. Mesela çoğumuz kararsızken bazılarımız işte bu diyebiliyor tek seferde.. Ama kararsız olanlarımız bir sürü gelinliğin içinde kalıp acaba bu mu daha çok yakışır bu mu gibisinden sorularla aklını yitirmeden böyle birşey yapmak istedim.. Belki tam olarak beğenmediniz çıkan sonucu ya da çok güzel ama bana yakışmaz diye düşündünüz.. Ya da ben böyle bir şey giymem ama giyenlere çok güzel olur dediniz.. Her kız bu özel günde çok güzel olmak ister. Hiç olamadığı kadar. Yeryüzündeki tek güzel olmak ister.. Unutmayın ki ne giyerseniz giyin emin olun ki  o gün en azından o gün dünyanın en güzel kızı sizsiniz.. En azından şanslı beyiniz için!

Mesela bazılarımız pır pır uçuşan kabarık etekli gelinlik ararken bazılarımız ise sade düz bir şıklık aramaktadır. Bazılarımız kısa etekli gelinlik bakarken bazılarımıza da rahatlık ve şıklık yansıtan pantolonlu gelinlikler uyar.

Şimdi yapacağımız ankette size hangi gelinliğin uygun olacağını bulmaya çalışacağız.. Umarım beğenirsiniz.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Untitled Quiz I'm %%personality%%

617 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik