Türkiye’deki 5 Şirin Butik Otel

0

Fikrimce butik oteller normal otellerden kat kat daha güzeller. Tabii zevkler ve renkler tartışılır fakat butik otellerde kalmayan, tekrar kalmak isteyen, yeni bir butik otel keşfetmek isteyen olursa yazımızı okumaya devam efenim.

Joya Del Mar Butik Otel/Marmaris

Denize sıfır olan bu yalancı cennet körfez dağ deniz ve gökyüzü manzarasının paketini önümüze şık dizaynı ile sunuyor.

 

Yonca Lodge Butik Otel/Fethiye

Doğa ile iç içe olan bu otel kafa dinlemeniz için harika bir yer. Belki oturup sevgi duyduğunuz kişiye şiirler yazarsınız belki anılarınızı düşünür ve belki de yeni anılar yaratırsınız. Ya da işte sadece kafa dinlersiniz.

 

Taşkonaklar Cave Butik Hotel/Kapadokya

 

Her alanı usta ellerle kazınmış kayalardan oluşan otel manzaraya karşı en güzel yeri seçmiş. Samimi odaları ile kendini çokta iyi anlatan otele yolunuz düştüğünde kalmalısınız bizce..

 

Villa Aşina Butik Otel/Datça

“Bu yıl Ege’ye mi gitsek Akdenize mi? Ben Ege’yi istiyorum fakat eşim Akdeniz’e gidelim diyor ne yapmalıyız?” diye kara kara düşünmeye son! Datça’daki bu sevimli butik otel Ege ve Akdeniz’in kesiştiği yerde. Eh ikinizin isteği gerçekleştiğine göre keyifli yolculuklar..

 

Türk Evi Butik Otel/Ayvalık

Daha bahçe kapısından adım atmadan bile ne kadar güzel bir yer olduğunu anladığınız bu güzel yerin bahçesi kesinlikle muhteşem ve bir o kadar da samimi! Hem denize de yakın.

273 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply