Türk Youtuberları Tanıyalım !

0

 

1-)Orkun Işıtmak

1996 yılında İzmir’de doğan Orkun eğitimi için İstanbula taşındı ve şuan orada yaşıyor.2012 de açtığı kanalıyla şuan 1 milyonu aşkın abonesi ve 120 milyon üzerinde izlenmesi bulunmaktadır.Herkese Merhaba Ben Orkun ! diyerek videolarına giriş yapan Orkun ilk başlarda oyun videoları çekerken şimdi vlog ve şaka tarzı videolar çekiyor.

large (2)

2-)Meryem Can

Tatlı mı tatlı ve eğlenceli Meryem Can genellikle giyim,makyaj,tiplemeler hakkında video çekiyor.İstanbulda yaşayan Meryem Can,Youtube da en çok izlenilen Türk youtuberlar arasında.

large (3)

3-)Ekin Soyak

13 Nisan 1997 doğumlu Ekin Antakyalıdır fakat şuan Antalyada yaşıyordur.Vlog videolarıyla ve ayrıca açmış olduğu şaka kanalıyla (Vivox TV)  bir çok tıklanma almış olan Ekin’i televizyonda da görmüş olabilirsiniz çünkü Yetenek Sizsinize de çıkmıştı.

 

large (4)

4-)OHA diyorum !

OHA diyorum kanalında ilginç,komik,faydalı ve eğlenceli videolar yayınlıyorlar.Deneyler yapıyorlar ve sık sık diğer youtuberlarıda kanallarında konuk ediyorlar,hatta rekor denemeleri yapıyorlar.

large (5)

5-)Enes Batur

Oyun videoları çeken samimi ve eğlenceli bir youtuberdır kendisi.2012’de youtube’a katılmıştır ve Antalyada yaşıyor.9 Nisan 1998 doğumlu Enes yine popüler youtuberlar arasında.

large (6)

6-)Ruhi Çenet

Kendini sürekli geliştiren Ruhi Çenet 1990’da Aydın’da doğmuştur,17 yaşındayken Hindistan’a giden ve beş yıl orada yaşayan Ruhi, şimdi İstanbulda yaşamaktadır.Youtube da kaliteli video çekenlerden birisidir.Korku dolu ve gizemli videolarıyla gerçekten iyi iş çıkardığını söyleyebiliriz.

images

7-)Cansu Akın

pineapplepieblog ismiyle kullandığı kanalı genellikle makyaj,kullandığı ürünler vb hakkındadır.Bize göre sempatik ve güzel olan youtuber’ın başarılarının artmasını diliyoruz…

large (7)

8-)Duygu Özaslan

23 yaşında olan Duygu Özaslan İstanbul Üniversitesinde İspanyol Edebiyatı okumaktadır.Vlog ve genel olarak makyaj-giyim videoları çekmektedir.

large (8)

9-)Merve Özkaynak

İstanbul doğumlu 28 yaşında olan youtuber Cem Özkaynak ile evlidir hatta bir bebek beklemektedirler(Allah bağışlasın diyelim o halde).Kozmetik,giyim ve dekarosyonla ilgili videolar paylaşmaktadır.

 

images (1)

10-)Ağır Mimar

Bir mimarlık öğrencisi olan Ömer komik ve geniş konulu bir youtube kanalına sahiptir.Enerjik ve sempatik mimar adayının takipçilerinin artmasını diliyoruz…

large (9)

11-)Berkcan Güven

Youtuber olduğu kadar vine adamıdır da aynı zamanda.Rahat ve komik tavırlarıyla oldukça güldüren Berkcan’ı da listeye eklemeyi unutmayalım !

1,968 total views, 7 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber