Tumblrda nerden nasıl mesajlaşılır?

3

Bazılarımızın hala çözemediği bir kaç konuya değinmek istedim.

Tumblrda birine mesaj göndermek istiyorsanız;
öncelikle dashboarddan bloguna tıklıyorsunuz ve sağ üstteki kişi simgesine tıklıyorsunuz. Karşınıza böyle bir şey çıkacak.

mesaj şeysi

”Bir soru sor” butonuna tıklarsanız;
böyle bir şey çıkacaktır.

budaiki

Sağ alttan ”Anonim olarak sor” butonuna tıklarsanız anonim olarak yazarsınız. Fakat her blog sahibi profilini anonimlere açmıyor. Bu tamamen size kalmış. Bu kısımdan gönderdiğiniz mesajları karşınızdaki cevap vermedikçe göremezsiniz. Gönderdiğiniz mesaj, size cevabıyla birlikte geri gelir.

budaüç

”Bir mesaj gönder” seçeneğine tıklarsanız ekranın sağ altında ileti özelliğiyle karşılıklı anlık olarak konuşabileceğiniz bir ekran çıkar.

budadört

İleti özelliğinden sonra hayran postası rafa kalktı ve tumblr daha işlevsel bir hale geldi. Böylece mesajlaşırken whatsapp istemeye son verildi..

 

422 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

3 yorum

  1. Siteniz sayesinde hergün bir yeni bilgi öğreniyorum adım adım tumblr hesabımı ilerletiyorum sayenizde kaliteli bir şekilde teşekkürler güzel paylaşımlarınız için.

  2. Tumblr’ı kullanmaya yeni başladım birçok şeyini bilmiyorum sizin sayenizde öğrenmiş oldum. Mesaj göndermek için de burayı kullandım teşekkür ederim daha çok bilgi bekliyoruz.

  3. aslında kendime ait tumblr blogum var sitemin içeriklerini paylaşırım ama detaylı bir inceleme yapmadım bu yüzden ben nasıl ve nereden mesaj atılacağını şuana kadar bilmiyordum

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber