Tumblr Neden Açılmıyor? Tumblr Yasaklandı mı?

19

Tumblr Türkiye’de Yasaklandı mı?

Bugün Tumblr.com sitesine girmeye çalışan binlerce kullanıcı siteye ulaşamadı. Herkesin aklına gelen tek soru acaba tumblr neden açılmıyor? İlk başlarda bizde sizler gibi geçici ve genel bir sorun olduğunu düşünmüştük ancak sonradan aldığımız bilgilere göre tumblr.com sitesi türkiye de mahkeme kararı ile engellendi. Evet bildiğiniz engellendi ve bunu malesef ki hiçbir haber sitesi veya web sitesi duyurmadı..

Tumblr Neden Yasaklandı ?

Tumblr’ın şuan da neden yasaklandığı veya ne zaman açılacağı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Tumblr’ın türk kullanıcıları şuanda sadece uygulamadan giriş yapabilmekte. Ayrıca eklemek gerekirse dns ayarlarını değiştiren kullanıcılar şuanda Tumblr’a erişim sağlayabiliyor. Tumblr’ın çok çok büyük bir ihtimal +18 içeriklerinden dolayı erişime kapandığını ve kısa bir zaman sonra açılacağını umut ediyoruz. Siteye giriş yapmak isteyen kullanıcılar DNS adreslerini değiştirerek siteye rahatlıkla girebilir.

Tumblr’a Nasıl Girilecek?

An itibari ile tumblr.com web sitesine Dns adreslerinizi değiştirerek çok kolaylıkla girebilirsiniz. Dns adreslerini nasıl değiştirebileceğinizi bilmiyorsanız bu konulara göz atabilirsiniz.

Tumblr’ın biran önce erişime açılmasını umut ediyoruz..

9,410 total views, 3 views today

Konuyu Değerlendir
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Share.

About Author

19 yorum

 1. Tumblr yükselişe geçer geçmez direk önünü kestiler vallahi ama sunu unutuyorlar biz türküz ve her türlü gireriz engel tanımayız 🙂

 2. Tumbl nedir ne işe yarar bilmiyorum. Bir yere tıklayınca sizin sitenizi gördüm. Gayet kullanışlı ve yararlı bilgiler mevcut. Teşekkürler emeği geçenlere.

  • Bayaniihayet on

   ZenMate gibi uygulamalar kullanmayı deneyin, zenmate chrome eklentili olduğu için daha kolay olur sizin için. Böylelikle girebilirsiniz…

  • ZenMate gibi uygulamalar kullanmayı deneyin, zenmate chrome eklentili olduğu için daha kolay olur sizin için. Böylelikle girebilirsiniz…

  • Ben tumblr hesabıma telefondan girebiliyordum. Ancak bir gün rb yaparken hesap kendi kendine çıkış yaptı. Tekrar girmek istediğimde ise başlayalım ve giriş yap yazıyordu. hesabımı nasıl kurtarabilirim ???

  • Pardon ama birkaç kişi yüzünden binlerce kişinin kullandığı bir sitenin yasaklanma kararını mı destekliyorsunuz? AÇIKÇASI böyle düşünmenize şaşırdım.

 3. zenmate uygulamasını indirdim ve bende işe yaradı ama bu uygulamanın bir zararı varmı diye merak ediyorum. romanya ve başka ülkelerin isimleri falan çıkıyo. bu nedenle sormak istedim.

 4. YOK ARTIK YA on

  Bi kendimizi özgür hissettiğimiz minik bir alanımız vardı.
  Onu da engellediler.
  Canım ülkemin, canım tumblr a bile karışma hakkını kendinde zanneden yetkili mercileri!!!
  Askerdeyken dolabımızı açık bırakmak zorunda oluşumuz geldi aklıma.
  Bir dolap bile çok görülüyordu sanki o dolapta ne yapacaksak.
  Ben o dolapta sevgilimin mektuplarını saklıyordum. Tabi dolap açık kalınca döndüğümde diğer askerlerin ellerinde sevgilimden gelen mektupları buluyordum. Rujuyla mektuba bıraktığı öpücük izinden tüm askeriyenin haberi vardı. Şimdi de tumblr dolabımızı kapatmışlar. Bu sefer de sevgilimin mektupları dolapta kalmış gibi oldu. Kendi yazılarıma ulaşamıyorum. Hangi akıl böyle bir şeyi makul karşılar merak ediyorum.
  Bazıları iyi ki kapanmış diyorlar, o diyenlerle aynı coğrafyada yaşadığım için utanıyorum

 5. Ben tumblr hesabıma telefondan girebiliyordum. Ancak bir gün rb yaparken hesap aniden kapandı girmek istediğimde ise başlayalım ve giriş yap yazıyordu. Kısacası şu an hesabıma göremiyorum. Nasıl hesabımı kurtarabilirim

 6. Girmek için zenmate uygulamasını googledan ekleti olarak indirin amerika ip leri ,le rahatça girebilirsiniz , giremeyen faceden ulaşssın yardımcı olmaya çalışırım , leaveyiit [at] hot adresinden bulabilirsiniz facebookda.

Leave A Reply

Ankara Temizlik