Tumblr Bloğunuzu Hayal Dünyanızla Süsleyin!

0

Merhaba arkadaşlar sizlere tumblr bloğunuz üzerinde ne gibi değişiklikler yapabileceğinizi  gösteren bir internet sitesi göstereceğiz.

Blogda Nasıl Yapılır ?

Site tanıtımdan Aksiyonel  İşsizlik dense de aslında hepsi sizin göz zevkiniz için yapılmış, zaman geçirmeye bire bir tumblr eğitim sitesi.  Tumblr bloğunuzda yapabileceğiniz, aklınızın ucuna bile gelmeyecek olan o düzenlemelerden bir kaçını sayabiliriz:

Tema düzenlemeleri

Çeşitli eklentilerle tumblr hesabınızı daha fazla yönetebilme

Blog efektleri

Sticklerlar

Tumblr HTML Düzenle Bölümüne Kod Nasıl Eklenir? , Tumblr Müzik Player Ekleme, Tumblr İçin Farklı Gif Yapımları ve En Güzel Tumblr Arka Planları gibi en çok merak edilen soruların cevapları ve daha fazlası blogdanasilyapilir.com’da

Çoğu sorunuza cevap bulan bu sitede denemenize rağmen yapamadığınız bir şey olursa siteye üye olup soru sorma kısmından sorunuzu yazmanız yeterli.

” Tam 5 yıldır, ‘tumblr’da nasıl yapılır.com’, ‘tumblroloji.com’, ‘tumblrhouse.com’, ‘bloglr.net’ gibi sitelerle binlerce kişiye, 5 milyondan fazla ziyarete ulaşarak tumblr blogları arasında Türkiyenin rakipsiz en büyük tumblr eğitim bloğu olmayı başardık! Ve bugün yaptığımız köklü değişikliklerle BLOGDA NASIL YAPILIR artık sadece bir eğitim bloğu değil, aynı zamanda sorunlarınızı anında sorup diğer üyelerden yardım alabileceğiniz bir platform.
Sadece bu da değil aynı zamanda diğer bilgili, yardımsever bloggerlarla tanışabilirsiniz.
Kendi anlatımlarınızı yapabilirsiniz, kendi stickerlarınızı yapabilirsiniz, sizinle aynı şehirde oturan bloggerları bulabilirsiniz! Ve çok daha fazlası!

Not: sistem 23 temmuz tarihinde değişime uğradı. Diğer sitelerimizi kapatıp tek çatı altında topladığımızdan, henüz diğer sitelerimizdeki üyelerin verilerini buradaki veritabanına eklemedik. En kısa zamanda binlerce üye yeniden burada olacak!

Sen de hemen şimdi aramıza katılabilirsin! Oley!

882 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik