Tumbirik Nedir?

0

Tumbirik Nedir?

Tumblrturkiye.com ekibi olarak yeni sosyal ağ sitemiz tumbirik.com’u açmış bulunuyoruz. Sizlerin de destekleriyle güzel samimi bir ortam yaratmayı amaçladık. Türk sosyal ağ olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek istedik.

Sitemizde neler var?

Sitemiz’de bir sosyal ağda olan hemen hemen her şey mevcut. Fazlası var eksiği yok diyebiliriz. Sitemize kayıt olup kendi profilinizi oluşturabilir, Dilediğiniz kadar tumbik atabilir, fotoğraf video ve yazı ekleyebilir, Tumbirik insanları ile arkadaş olup konuşabilirsiniz.

Blog Tanıtımı : Blog tanıtımı bölümümüz ile Tumblr bloglarınızı sitemiz de tanıtabilir ve takipçi kazanabilirsiniz. Dilerseniz sadece kendi bloğunuzu değil, beğendiğiniz blogları da burada tanıtabilirsiniz. Blog tanıtımında ki bloglar popülerlik sırasına göre listelenecek ve buradan herkes beğendiği blogları takip edebilecek.

Etkinlikler : Türkiye’de BİR İLKİ gerçekleştiriyoruz. Tumblr buluşmalarını herkes Tumblr’dan duyurmaya çalışıyordu. Ancak takipçisi olmayan kişiler bu durumda fazla kitle çekemiyor ve buluşmalar gerektiği gibi herkese duyurulamıyordu. Artık sitemize üye olup etkinlik bölümünde Tumblr buluşmalarını herkese duyurabilceksiniz. Buluşmalara katılanlar buluşma tarihi, buluşma detayları, fotoğrafları ve buluşan kişiler arasında sohbet de yine sitemizde olacak! Ayrıca sadece buluşma değil, Whatsapp etkinlikleri, Mixlr yayınları ve diğer tüm etkinlik haberlerini de sitemiz aracılığıyla binlerce kişiye duyurabilirsiniz!

Testler: Tumblrturkiye.com’un da katkılarıyla sizler için çözmesi eğlenceli testler hazırladık. Yazar kadromuzun hazırladığı ve her gün güncellenen testler ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Kişilik testlerine de bakmayı ihmal etmeyin!

Neden Sizi Tercih Edelim ki?

Ever bu soruyu şimdiden duyar gibiyiz. Kısaca anlatıyoruz kaçıranlar için tekrar anlatmayacağız. Sitemize girenler de görecek ki sizler için çok samimi Ponçik bir ortam oluşturduk. Tumblr’ın çok büyük bir platform olması ve takipçisi olmayan kişilerin istediği kitleye ulaşamaması durumunu göz önüne alarak TÜRKLERE özel, Tumblr ile TAM ETKİLEŞİMLİ, samimi ve takipçinin önemli olmadığı bir ortam oluşturduk. Tumblr’da çok güzel bir post atsanız bile takipçiniz olmayınca bu post kimseye ulaşamıyordu, Biz bu sorunu ortadan kaldırdık. Attığınız tüm postlar siteye kayıt olmuş tüm kullanıcıların Ana sayfasında listelenecek böylece takipçi derdiniz olmayacak! Sürekli geliştireceğimiz bu samimi ortama hepiniz davetlisiniz. Sizlerin içinden birilerinin açtığı, Ayrıca Tumblr Türkiye’nin KOCA YÜREKLİ YAZAR kadrosunun da bu sitede sizlere daha iyi bir ortam oluşturmak için görev alacağı bu ortam da kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz!..

Hemen Kayıt Ol, İlk Sıralardan Yerini KAP!

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA

İşte Tumbirik kullanıcılarından Tumbirik hakkında yorumları:

tumblr_o9nspcDiKS1rcef12o1_500

Made in Turkey..

@paradoksadam  @kekotelli

993 total views, 6 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply