Tuhaf Alışkanlıkları Olan İnsanlar

1

Sünger Yiyen Genç Kadın

lo

Bu kadın tam bir bulaşık süngeri yeme bağımlısı.Oldukça garip ama günde yaklaşık 20 tane bulaşık süngeri yiyor.En sevdiği ise bulaşık süngerlerini elmalı deterjan ile yemek.Ne kadar zararlı olduğunu bilse bile bu genç hanım sünger yemeyi bırakamamış.

Adidas Marka Ayakkabı Bağımlılığı

l

Antrenörluk yapan bu beyfendi adidas spor ayakkabılara düşkün.Kullandığı ayakkabılar dışında giyilmemiş tam 150 çift ayakkabısı bulunmakta.İşin garip tarafı adamın ayakkabılarının çoğu birbirine benziyor.

 

Bronzlaşma Takıntısı

lol

Bu kadının takıntısı bronzlaşma. Bronzlaşma takıntısı olan bu kadın yıllar boyu hergün saatlerce güneşlenmiş veya solaryumda vakit geçirmiş.Bunlar yetmediği gibi çok fazla bronzlaştırıcı kozmetik ürün kullanmış.Tüm bunların sonucunda cilt kanserine yakalanmış. Ne kadar pişman olduğunu belirtsede zamanı geri getiremiyor.

 

Kola Deliliği

lolo

Bu kadın hergün tam 6 litre kola içiyor.Yanında her zaman kola şişesiyle gezen kadın bir çağrı merkezinde çalışmakta.Her ne kadar kola içmeyi bırakmaya çalışsada başaramamış.

 

Kum Yeme Hastası

lolol

Hindistan’da yaşayan bu kadının bağımlılığı kum yemek. Günde 1 kilo kum yiyor. Daha garip olan, kumu meyve ya da ekmek bandırarak yemesi. Bazen de kumları suyla karıştırıp içiyor.

 

Ampul Yiyen Bir Çocuk

Adsız

Buysa cam, ahşap, tuğla ve ampul yeme bağımlısı olan bir çocuk. 3 yaşındayken yediği ampul yüzünden az daha ölüyormuş. Ailesi artık cam tuğla ve ampul yememesi için elinden geleni yapıyor ve çok çabalıyorlar. Fakat küçük çocuk bulduğu her fırsatta tuğla ya da bahçede bulduğu çubukları ağzına atıveriyor.

 

 

 

 

 

607 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Test,Astronomi ve Gündem Editörü

1 Yorum

Leave A Reply

Ankara Temizlik