Tuhaf AlışkanlıklarI Olan İnsanlar-2-

1

Geçen yazımızda tuhaf alışkanlıkları olan insanlardan bahsetmiştik, işte devamı.İlk yazıyı okumak için http://www.tumblrturkiye.com/tuhaf-aliskanliklari-olan-insanlar/ tıklayabilirsiniz.

Selfie Çekme Takıntısı diye hastalık mı olurmuş?

selfie

Fotoğrafta gördüğünüz genç çocuk tam anlamıyla selfie çekme hastası.Her gün 10 saatini yüzlerce selfie çekmeye ayırıyor.Bu ilginç takıntısı okulda atılmasına bile sebep olmuş. Yine de genç çocuk bu alışkanlığından vazgeçememiş.Hala kendini kontrol edemiyor ve her gün yüzlerce selfie çekmeye devam ediyor.

 

Tuğla Yiyen  Adam

Capture

Bu Hintli adamın ise çok tuhaf bir alışkanlığı var,tuğla yemek.Mesleği inşaat işçiliği olan bu adam tuğlaları kurabiye gibi mideye indiriyor.Bu alışkanlığını 10 yaşından beri sürdürmekte.O günden bu yana, tam 20 yıldır tuğla yemeden duramıyor.

Lezzetli Kumaş Parçaları!

çocuk

Bu küçük çocuk halı ve kumaş parçalarını yemeye bayılıyor.Ailesi her ne kadar onu durdurmaya çalışsada başaramıyor.Bu sevimli minik bulduğu her fırsatta halı ve koltukları kemiriyor.

 

Makyaj Malzemeleri Yemek

kadın makyaj

Bu kadın ise makyaj ürünleri yeme hastası,bu alışkanlığına 9 yaşında başlamış ve şuan tam olarak 22 yaşında.Ayrıca,en sevdiği makyaj malzemesi göz farı. Hergün en az 15-20 paket göz farı yemekte.

 

Poşet Adam

poşet adam

Bu genç adam poşet yeme bağımlısı , şuan da tam olarak 23 yaşında ve bu alışkanlığını 7 yaşından beri sürdürmekte.Çocukluğundan beri 60 binden fazla poşeti yemiş. Favori poşeti mavi poşetlermiş.Ayrıca farklı renkteki poşetlerin tatlarınında farklı olduğunu söylüyor.

524 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Test,Astronomi ve Gündem Editörü

1 Yorum

Leave A Reply

Ankara Temizlik