Türk Hava Yolları Batman V Superman Filmine Sponsor Oldu

0

2_7500_1

Batman V Superman:Adalet Şafağı hayranlarının büyük bir merakla beklediği filme Türk Hava Yolları sponsor oldu. THY Boeing-777 adlı uçağını filme uygun tasarıma getirerek basına gösterdi.Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Avcı filme sponsor olmaktan heyecan duyduklarını ve şu sözleri dile getirdi:

” 2016 yılı bizim için kritik hedefler koyduğumuz bir yıl. 2023 hedeflerimize ulaşmak noktasında 2016’nın bizim için önemli bir yeri olacaktır. Koyduğumuz büyüme hedefi önemli karlılık hedefi, koyduğumuz yeni destinasyonları açarken hizmet kalitesini yukarıya çıkarmak için müştenin gözünde daha itibarlı bir havayolu şirketi durumuna yükseltmek ana hedefimizidir. Bu yılı müşterilerimizin kalplerine dokunma yılı ilan ettik.”

THY'nin Warner Bros Pictures ile imzaladığı sponsorluk anlaşması tanıtım töreni, Atatürk Havalimanı'ndaki THY Teknik AŞ yeni hangarında yapıldı. Törende THY filosundaki Boeing-777 tipli uçak filmin temasına uygun tasarımla giydirilerek, basın mensuplarına gösterildi. ( İslam Yakut - AA )

THY’nin Warner Bros Pictures ile imzaladığı sponsorluk anlaşması tanıtım töreni, Atatürk Havalimanı’ndaki THY Teknik AŞ yeni hangarında yapıldı. Törende THY filosundaki Boeing-777 tipli uçak filmin temasına uygun tasarımla giydirilerek, basın mensuplarına gösterildi. ( İslam Yakut – AA )

Avcı “Nereye bir havayolu şirketi gidebilecekse, ister reel dünyada, ister sanal dünyada, ister sosyal medyada, orada THY olacak ve oraya uçacaktır.” sözleriyle geleceğe dönük baktılarını da belirtti.

Warner Bros ile ortaklıklarını da “Warner Bros ile bir ortaklığa imza attık. Yaptığımız bu ortaklık sayesinde hem filmin Amerika’daki galasında hem Londra’daki galasında THY havayolu resmi sponsoru olarak yer alacak”  bu sözleriyle belirtti.

Avcı Ben Affleck ve Jesse Eisenberg ile reklam filmi çektiklerini ve reklam filminin yakın zamanda yayınlanacağını belirtti.Burada kullanılan Batmobile’nin de Türkiye’de sergileneceğini belirtti.Warner Bross.Pictures başkan yardımcısı Gane Garlock’da Batman ve Supermen’i THY ile gökyüzüne uçurmaktan mutlu olduklarını belirtti.

Bu sponsorluk sonucunda yetişkinler için göz maskesi,terlik gibi eşyalardan oluşan seyehat kitleri,çocuklar için terlik,kulaklık ve saat gibi eşyalardan oluşan seyehat kitleri,temalı uçak içi menü kartları ve yiyecek ikramları,film temalı Miles&Smiles kartları kulanıma sunulmuştur.

Hashtag, #flytogotham #flytometropolis kullanarak film hakkında online konuşmalara da katılabilirsiniz.

 

Kaynak: Hürriyet ve   Haber

334 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber