Tatilden Dönüp Bavulu Sığdıramayanlara Çözüm

0
Tatilden dönenler! Özellikle de siz kızlar! Biliyoruz ki giderken zar zor sığdırdığınız bavulunuza dönerken sığdıramadınızın farkındayız. Sadece tatil yapmadığınızın aynı zamanda alışveriş yapmaktan kendinizi alamadığınız tabii ki biliyoruz. O zaman ne mi yapacaksınız? Bavulunuzu bir güzel yerleştirip üzerine oturarak kapatmaya çalışıyorsunuz.Olmadı mı? Kapanmadı yani dimi?Yani kim dedi size o kadar alışveriş yapın diye. Neyse o zaman şöyle yapalım:
Adım 1:Rulolar daha az yer kaplar.
Kıyafetkerinizi katlayarak üst üste koyarak neden daha fala yer kaplayasanız ki? Hem ayrıca rulo olarak yerleştirmek çok daha az yer kaplayacak böylece daha fazla kıyafete yer açabileceksiniz. Harika! Ne? Hala olmadı mı? Ne yani cidden sığdıramadınız mı? Bravo gerçekten o zaman şöyle devam edelim.
Adım 2: Küçük eşyalara küçük kutular.
Evet bu adamımız da böyle. Ne biliyim artık tel toka mı dersiniz yoksa küçük tokalarınızı mı dersiniz artık ne derseniz deyin şu küçük yaramazlar ufak kutulara koyun T asa streç filme sararak bir köşeye sıkıştırın. Hala mu olmadı?  Ay şiştim valla  şiştim. Devam edelim o zaman.
Adım 3:Önemli eşyalar her zaman yanımda.
Her zaman yanınızda bulunduracağınız çantanızda her an alabileceğiniz şeylerin olması önemli. Mesela bu sıcak yaz günlerinde her zaman an yanınızda bir yedek tişört şart olabiliyor o yüzden tişört, deodorant şarj aleti gibi ıvır zıvırlarınızı bavula koymayın ki hem daha çok yer alabilsin yani dimi ama?
Ay hala mı sığmadı? Yeni bavul alın anacım. Artık yeter valla o kadar alışveriş yapmayacaktınız bizden bu kadar.  

252 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik