Tarkan’a Hayranlarından İsyan Geldi!

0

Tarkan’ın evlendikten sonraki ilk konserinde bir grup hayranı konuştu! Kendi aralarımızda yaptığımız “Tarkan evlenmiş” gibi ‘Tarkan’ın evlenmesi’ üzerine yapılan gerek kıskançlık gerek şaşkınlık gerekse kıskançlık dolu şaşkınlık belirten konular bu sefer direkt olarak Tarkan’a söylendi. Bu söyleyiş bir miktar isyan taşıyor olabilir lakin sonuçta dile getiren bir grup cesaretli insan çıktı.

Beş yıl öncesine kadar Tarkan’a sadece hayran olan Pınar Dilek, beş yıldır Tarkan’ın sevgilisiydi ve hatırlarsanız eğer geçtiğimiz Nisan ayının 29’unda Cuma günü Tarkan’ın karısı olmuştu.

Kıbrıstaki yılbaşı konserinde evleneceğini açıklayan Tarkan, resmi olarak eşi ile çıktığı ilk konserinde hayranları tarafından sözler işitti! Ki sosyal medya ve çevresinde de bu konu halen dile gelen bir konu. Sonuçta Tarkan evlendi!

Sosyal medyada ve çevrede hayranları tarafından oldukça konuşulan bir konu olan bu evlilik Tarkan’ın yüzüne evlendikten sonraki ilk konserinde bakalım nasıl dile getirildi.

Almanya’da düzenlenen yaz festivalinde hayranlarına şarkı söyleyen Tarkan’a bir grup hayranı işte şu şekilde seslendi.

“Çıkar o alyansı, at o yüzüğü!”

Hem Türkçe hem de Almanca olarak bu cümleyi aktardığında Tarkan isyan eden hayranına gülümseyip bir öpücük yolladı.

O sırada kuliste olan Pınar Dilek’e konser sonrasında “Eşinizi kıskanıyor musunuz?” diye sorduklarında bizce gayet doğru cevabı vermiş.

“Bir pop yıldızı ile evliyim. Tarkan ile hayranlarının arasına asla girmem”

339 total views, 4 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber