Tarihin En Korkunç Seri Katilleri +18

1

BU İÇERİK ŞİDDET VE +18 GÖRÜNTÜLER İÇERİYOR. 


1-John Wayne Gacy

MTE5NDg0MDU1MjM2NDc4NDc5

John Wayne ilk bakıldığında normal; evli ve çocukları olan bir iş adamıydı. Hobi olarak da palyaçoluk yapıyordu. Fakat John içinde kimsenin bilmediği bir kişilik daha taşıyordu.

john-wayne-gacy-clown-pic-a-quarter-of-john-wayne-gacy-s-victims-are-still-unidentified-but-this-cold-case-investigator-is-bringing-them-j-jpeg-246214

Palyaço Hali

Palyaço Hali

John palyaçoluk yaparken kandırdığı erkekleri evinin bodrumuna davet ediyor ve onları çeşitli bahaneler üretip bağlıyor ve sonra tecavüz ediyordu. En sonunda ise yavaş yavaş boğuyor ve öldürüyordu.

Bununla da sınırlı kalmazdı, kurbanlarını katlederken kulaklarına ölüm ile ilgili tüyler ürpertici cümleler fısıldardı. Evinin altında 27 tane erkek cesedi çıktı.

EVİ

EVİ

Kurbanlarından bir kaç tanesı

Kurbanlarından bir kaç tanesı

John 1980 yılında zehirli bir iğne ile idam edildi. Adına bir çok film yapıldı, onlardan bir tanesi ise; 8213 Gacy House. Jhon’un son sözü ise ”Disneyland’da görüşürüz” olmuştur…


 

2-Edward Gein

gein000

Edward katı kurallar içerisinde büyüyen bir çocukluk geçirdi, kendisine hep kaba ve katı davranan annesi ölünce ise kendini kontrol etmekte zorlandı. Annesini tekrar hayata döndürebilmek için anatomi bilimini inceledi ve mezarlıktan çaldığı cesetler üzerinde çalışmalar yaptı. Başarısız olunca annesinin yaşında bir kadının derisini yüzmeye karar verdi ve arada sırada kadınlığa özenerek bu deriyi annesinin eski elbiseleri ile birlikte giymeye başladı.

EVİ

EVİ

Şüphelenen polisler Edward’ın evinde insan derisi ile kaplanmış sandalyeler, kafatasından yapılmış çorba kaseleri, özenle kesilmiş kadın cinsel organları ve giyerek kendisini kadın gibi hissettiği deriden yapılmış elbise buldular. Polislere ise ”bir seri katil olabilirim ama yamyam değilim’‘ demiş..

EVİNDE BULUNAN KASE VE ABAJUR.

can-you-bear-to-look-at-what-ed-gein-made-out-of-human-skin-and-bone-403545always-thought-ed-gein-was-an-interior-design-genius-now-you-too-can-have-a-home-where-ev-438106


 

3- Dr. Henry Howard Holmes

holmes-holmes1

Zihninde canlandırdığı cinayetleri işlemek için tenha bir bölgede özel olarak tasarladığı bir otel inşa etti. Bu tüyler ürpertici otelde gizli koridorlar, karanlık merdivenler, sahte duvarlar ve penceresiz odalar vardı. Odalara gaz boruları döşenmişti ve ofisindeki bir kontrol panelinden bu odalara boğucu gaz gönderebiliyordu.

OTELİ

OTELİ

En büyük zevki ise ölen kurbanlarının cesetlerini bodrum katında parçalıyor ve etlerini kemiklerinde sıyırdıktan sonra domuz eti olarak eşyaları ile birlikte pazarda satıyordu. İskeletlerini ve organlarını ise tıp fakultelerine veriyordu. Tahmini 200 cinayet işlendiği söyleniyor.

Son sözü ise ”Dünyaya gözlerimi açtım, şeytan arkadaşım olarak yanımda beklemekteydi ve o günden beri benimle beraber’‘ olmuştur.


 

4-Edmund Kemper

EDmund-Kemper.-The-Co-ed-Killer.-Killed-Ten-Victims

Kayıtlara geçen sözü ”sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğümde bir tarafım flört etmek ister, diğer yanım ise kazığa geçirilmiş kafatasını düşünür”

2.06 metre boyu ve 150 kiloluk cüssesi ile seri katiller içerisinde en devasa olanıdır. Henüz 15 yaşındayken sırf ”merak” hissi yüzünden, nasıl olduğunu merak ettiğii için babaannesini ve dedesini öldürdü.

0219

2015 yılındaki hali

0

Daha sonra otostop çeken üniversiteli kızların kafalarını keserek cansız bedenlerine tecavüz etmeye başladı. Öldürmeden durmak onun için imkansızdı, annesi uyurken çekiçle kafasına hızlıca vurdu ve suratını bir dart tahtası olarak kullandı.

Bu vahşeti sonlandırmak için kendisini ihbar etmiştir.


 

5-  Jeffrey Dahmer

jeffrey dahmer-2

Araştırmacı bir psikopattı ve kurbanlarına tuhaf maddeler enjekte ederek onları zombiye dönüştürmek istiyordu. Çoğu kez kafataslarını delip beyinlerine hidroklorik asit veya tuzruhu enjekte etmiş ve dayanılmaz acılar çektirmiştir.

3c94ec70107040e94d52d7818a61c37c

Kurbanlarının bazı organlarını dolapta bu şekilde saklarmış.

Erkek kurbanlarını öldürdükten sonra ölü halleriyle cinsel ilişkiye giriyor ve cesetlerini baştanbaşa yarıp inceldikten sonra parçaları asit dolu kaplarda eriterek sıvı hale getirip tuvalete boşaltıyordu.

32C0050C00000578-3519666-image-a-8_1459548816714

EVİ

jeffrey-dahmer-apartment-4

ODALARI

Bir keresinde ilaçla uyuşturduğu Konerak isimli bir erkek, çıplak da olsa kaçmayı başarmış ve polis çağırmıştı. Fakat dahmer, konerak ile eşcinsel ilişkisi olduğunu ve normal bir şekilde tartışma yaşadıklarını söyleyerek polisi ikna etmiştir. Polisler gidince ise Konerak’ı parçalayarak öldürmüş ve kafatasını anı olarak saklamıştır.

Yakalanıp hapse atıldıktan sonra diğer mahkumlar tarafından süpürge ile dövülerek öldürüldü.


 

6-Albert Fish

albert_fish

Çocukları seviyorum, onlar lezzetli söz ile adından çokça bahsettirmiş bir seri katil. Yaşlılığı ve konuşma şekli nedeniyle ilk başta güvenilir gibi gözükse de, aslında insalık tarihinin en sapkın ve şeytani psikopatıydı. Gözüne kestirdiği çocukların ailelerinin güvenini kazanıp bu çocukları torunuyla tanıştırma bahanesi ile evine götürüp tecavüz ediyordu.

Kurbanlarının etleirni yumuşaması için onları demir ve sopa ile dövüyor ve tüm parçalarını özenle parçalıyordu. Sonra ise yemeyi sevdiği bölümleri, patates, soğan ve havuç gibi sebzeler ile pişirip günlerce yiyordu.

Hatta daha da iğrençleşerek bir kurbanının ailesine kızlarını nasıl öldürüp yediğiyle alakalı hastalıklı bir mektup yazınca yakalandı ve elektrikle idam edilmeden önce son sözü olarak ”hiç tatmadığım bu büyük zevki tatmaktan mutlu olacağım” olmuştur.

Albert-Fish-electrocution

545 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Ece / 20 / İstanbul / Grafik Tasarım

1 Yorum

  1. Inanamıyorum ya özellikle abajur falan yapan ve çocukları yiyen adama. Böyle insanlar beni cok ürkütüyo, çevremizde böyle insanlar olsa bilemicez kendilerini çok iyi saklıyolar. Güzel içerik tesekkürler başka bu tarz katiller varsa yazarsanız memnin olurum

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber