Survivor’ın Çeyrek Final Sonucu Belli Oldu !

0

27 Haziran’ın son saatlerinde neredeyse tüm  Türkiye tarafında beğenilen ve izlenen Survivor Programı çeyrek finalini sonuçlandırdı. Geçtiğimiz günlerde oynanan oyunlardaki başarısıyla finaldeki iki kişiden biri olan Serkay bu heyecanı yaşamak zorunda kalmadı. Atakan ise yarı finaldeki isim olarak bu heyecandan uzakta kaldı.

Eleme Potası’nda yer alan Damla, Semih ve Nagihan üçlüsünden ikisi bugün dört buçuk aylık maratonunu sonlandıracaktı.

Damla, daha önceki oyunlarda gösterdiği performans ve finalde Atakan’ı yendiği oyun sayesinde zaten Kıbrıs’ı garantilemişti. Ve çeyrek finale bu sayede gelmişti.

Nagihan ise oynadığı oyunlarla, erkeklere taş çıkartacak güçte bir kadındı. Tüm survivor boyunca elinden geleni ardına koydu. Kızlar arasında en çok kazanan olmakla birlikte. Güç ve hız oyunlarının bir numarasıydı.

Semih, Ütopya ile tandığımız Semih’i Survivor’da görünce birçoğumuz şaşırmıştık. Kendi taktikleri ve Survivor’da yaptıklarıyla Semih’te favoriler arasındaydı. “Operasyon” diye adlandırdığı Survivor macerasında tüm hayranları da Semih’in yanında oldu.

Vee 27 Haziran gecesinin sonuna doğru ilk elenen isim Nagihan oldu. En başta şok yaşasa da gerçekten üzülen Nagihan’a geri kalan hayatında başarılar diliyoruz. Tam anlamıyla bu sona kalan beşlinin her birinin “Survivor” olduğu aşikar.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Atakan ile yarı finalde karşılaşacak kişi belli oldu ! Saat tam on ikide kapanan oylamanın sonucu şu : Türkiye’nin gönlü yarı final için Damla’dan yana oldu. Semih ve Damla’nın destekçileri yarıştılar ve Damla ağır bastı. Yarı finaldeki isim DAMLA OLDU ! Atakan ile Damla yarı final oylamasında mücadele edecekler.

 

349 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Liseye yeni geçmiş, bilgisayarı, telefonu ve kitaplarının olduğu bir dünyada yaşamayı tercih eden biriyim. Müzik bölüm şeysinde yazarım. Umuyorum ki Venüs'ten geldiğimi düşünmediniz. Bu bir sır ama ben Venüs'ün gökyüzüyüm.

Leave A Reply

Ankara Temizlik