Supernatural 12. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

0

Dizi Hakkında Bilgi;
Supernatural öncesinde The WB kanalında yayın yapmaya başlasa da daha sonralarında The CW kanalında yayınlanmaya devam edildi.

2005 yılında The WB kanalında yayına başlayan dizi, adından da anlaşılacağı gibi doğa üstü olayları konu alıyor. Dizinin ana karakterleri Sam (Jared Padelecki) ve Dean (Jansen Ackles) Winchester annesi öldükten sonra aile mesleği olarak doğa üstü canlıları avlıyorlar. İlk başlarda babasına tek başına yardım eden Dean, bir süre sonra babasının gitmesi üzerine Sam’in de ona katılmasıyla tam bir aile mesleğini yürütüyorlar diyebiliriz..
Bu işi yaparken birçok zorlukla karşılaşan ikili, gerek şeytanla gerek Tanrı, melekleri vb güçlerle de iş birliği yapıyor yeri gelince savaşıyor.

 

img_3392

Gerilim, Korku ve Dram türünde olan bu dizi o zamandan bu yana kitlesi eksilmeden aksine artarak (2005-2016) bu yıla kadar gelmeyi başardı.

O zamandan bu yana her sezon 40-45 dakikadan 22 bölüm işleyerek ve her bölümün çoğunlukla birbirinden farklı olmasına dikkat ederek gelen bu dizi daha 11. Sezon yeni yeni başlarken 12. Sezon için onayını kapmıştı bile..

img_3393

Peki 12.Sezon Ne Zaman Başlayacak?
O zamanlar The WD kanalında yayınlanan dizinin ilk filmi Ekim ayında başlamıştı. Her sezon Ekimin aynı günü başlayan dizi, geçmiş sezonlarda Ekim ayının 7-8-9. Günlerinde başlamıştı. Bu yüzden bu yıl da Ekim ayında çıkacağı kesin bir bilgi. Günü hakkında endişeler olsa da geçtiğimiz günlerde yayınlanan Supernatural 12. sezon Ön Tanıtımında belirtildiği gibi, dizi bu sezonu Ekimin 13 ile açacak.

Her ne kadar başları baya karanlık ve sinema çekimi (biraz kalitesiz olmuş ancak benim gibi hunter lar için bu bile oldukça iyi) olsa da bunu da burada paylaşmak istedim;

 

Ayrıca bu video da ön tanıtım olarak burada kalsın;

654 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber