Spor Salonu Fiyatları Ne Kadar ?

0

Günümüzde hareket alanımızın kısıtlı olduğunu varsayarsak spor salonları bize stresli şehir hayatında bedenimizi korumak ve bedenimiz ile ilgilenmek için imkan sunuyor. Bu salonlar bütçenize , fiziksel durumuza ve ilgi alanlarınıza göre uygun, risksiz , gözetmenin yönlendirmesiyle kilo vermenize ve sağlığımızı korumaya yardımcı oluyor.

Ortalama Fiyatlar
Spor salonlarında üyelikler 1,3,6 aylık ve 1,2 ve 5 yıllık olarak kendi tercihimize bütçemize göre değişir. Ve spor salonuna gideceğimiz süreye göre indirim uygulanır. Spor salonlarının genellikle pazarlığa açıktır. Eğer öğrenciyseniz bunu kullanarak indirim yaptırabilirsiniz. Normal bir spor salonunun ücreti aylık 100 TL civarındadır.

Spor Salonları Ne Zaman İndirim Yapar ?
Spor salonlarının indirim yapması bir çok değişkene bağlıdır. O dönemki üye sayısına , salonun toplam üye kapasitesine bağlıdır. Siz dışarıdan bunları bilerek pazarlık yaparsanız karlı çıkarsınız.

Üye Olmak Zorunda Değilsiniz

Pazarlık yaparken her an çıkıp gitmeye hazır olun çünkü böyle durumlarda pazarlık aşamasında müşteri her zaman avantajdadır. Bırakın satış personeli peşinizden koşup sizi ikna etmeye çalışsın. Siz müşterisiniz sözleşmeyi imzalayana kadar çıkıp gitme imkanına sahipsiniz.

Gizli Masrafları Gözünüzden Kaçırmayın
Örneğin, bir spor salonunda tenis kortları , sauna ve ya spor masajı ek ücrete tabi olabilir. Yani spor salonunda ki satış danışmanı size bunlardan bahsetmeyi “unutmuş” olabilir. Ve ek ücrete tabi olan hizmetler başka bir spor salonunda aynı fiyatla üyelik paketine dahil olabilir.

316 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik