Slither.io Nedir? Slither.io Nasıl Oynanır

0

Slither.io oyunu Türkiye’de fazla yaygın olmasa da yeni yeni yayılıyor. Agar.io’ya rakip olacak düzeyde bir oyun.  Nokia 3310’da ki yılan oyununun bir değişik multiplayer versiyonu. Bu oyun fazla sinir edici olsa da gerçekten mükemmel bir oyun. Bu oyun Nisanın ilk haftaları yeni yeni yayılmaya başladı fakat Daha Türkiye’de fazla oyuncuya sahip değil. Bu oyunun amacı yılanını kaç cm uzatabilirsen uzatmak. Stratejiye dayalı bir oyun olduğu için sizi biraz sinir edebilir. Benim deyişimle ölüm çemberine rakibinizi sıkıştırıp size çarpması için içinize alıp size çarpmasını bekleyebilirsiniz. Bu oyun rakibinizi size çarptırarak ondan kalan puanları yemek ve bu şekilde daha uzun olarak top 10 listesinde adınızı görmek. Farenin sol tık tuşuna basılı tutarak hızlanabilirsiniz. Bu şekilde rakibinizi beklenmedik bir hamle ile yenebilirsiniz. Tabi bu oyunda en çok gereken şeylerden biri ise dikkat ve koordinasyon. Her an her yerden saldırıya uğrayabilirsiniz. Bu oyunda agar.io ile büyüme ilişkisi yoktur bu oyunda sadece yılanınızı büyütmeniz lazım. Skinleri ile daha dikkat çekici olan bu oyun sizinde dikkatinizi çekecektir umarım.

Slither.io Skin Değiştirme

Youtube, Facebook, Twitter gibi sitelere bağlanarak yapabilirsiniz. Sol alt köşede çıkan butona tıklayıp istediğiniz skini seçebilirsiniz. Böylece diğerlerinden farklıymış hissiyatına kapılırsınız.Muhteşem bir görünüş ile lider olabilirsiniz.

Slither.io Nasıl Oynanır

Slither.io oyuna sizinde hoşunuza gidebilir hatta ve hatta bağımlılık yada sizi sinir hastası yapabilir. Sizden daha büyük yılanlara kendinizi çarptırarak onları yok edip puanlarını almanız gerek tabii bu olayı yaparkende ölmemeye dikkat. İsterseniz arkadaşlarınızla ittifak kurup Diğer yılanları tuzağa düşürebilirsiniz. Slither.io oyunu Hız,  Strateji, Zeka ve koordinasyon gerekli. Çok dikkatli bir şekilde oyunu oynarsanız 1. Olma ihtimaliniz o kadar artar. Ama tabii Bu oyunda büyük küçükden üstün değildir. Unutmayın size çarptığı an yok olursunuz. Bu sebepten dolayı tekrar başlamanız gerekebilir. Flapy bird kadar sinir bozucu agar.io kadar eğlenceli olan bu oyun sizi ekrana kilitleyecek

Slither.io-Agar.io Farkı

Agar.io’nun kopyası gibi görünen bu oyun agar.iodan çok farklıdır. En başta bu oyunda bir yılansınız Tabi w ye basıp beslemede yok burada sadece karşı taraftaki yılana çarpamamanız gerek. Agar.io da çoklu seçim yani takımlı vs. gibi seçimler var bu oyunda isi tek seçim var HERKSE TEK. Agar.ioda ne kadar büyükseniz o kadar güçlüsünüz ittifakınız artar fakat burada büyük olmanızın yani uzun olmanızın bir ayrıcalığı yok. Bu oyunda size  yardımcı olacak şey zekanız Agar.io da ise ittifaklarınızdır. Bu oyunda Agar.io’daki gibi parçalanamazsınız sadece çarptığınız an yok olurusunuz.

Slither.io Taktikleri

Slither.io nasıl oynanır sorusuna ise sadece hızlı olmanız yetmeyecek dikkatli olmanızda gerekecek yanıtını verebiliriz. Rakibiniz büyüdükçe hantal ve yavaş olacağı için siz avantajlı olacaksınız hiç beklemediği  bir anda önüne çıkıp size çarparsa yok olur sizde büyürsünüz. Hızlanmayı çok doğru zamanlarda kullanmanız gerekecek tabii hızlandıkça küçüleceksiniz. Eğer rakibiniz başka bir şeyle ilgileniyorsa onu ölüm çemberine alıp size yani içinize alıp dönmeye başlayın bu sırada ya rakibiniz ölecek yada siz. Ortada kalan kişiye çarpmamanız lazım. Şimdiden herkese başarılar 🙂

467 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik