Seo

0

Seo Uyumlu Yazı Nasıl Olur
SEO uyumlu yazı yazmak sanıldığı gibi karmaşık ve zor değildir yalnızca Seo uyumlu tanıtım yazısını uygulamanın basit ve rahatlıkla uygulanabilir kuralları vardır. Bu kurallara ne kadar çok uyulursa başka sitelere eklediğiniz tanıtım yazıları arama motorları tarafından daha kaliteli bulunacak ve hedeflediğiniz kelimelerde daha üst sıralara çıkabileceksiniz. Bu çok önemsenmesi gereken bir konudur çünkü Seo yazısının amacı zaten arama motorları tarafından kabul görmektir.
Etkili Başlık Seçimi; Firmanızı ürün veya hizmetinizi tanıtıyor olabilirsiniz. Bunun için tanıtım yazısı başlığınız şirket adınızdan, ürün veya hizmetlerinizden oluşan bir başlık olması zorunludur. Anahtar kelimenizi tanıtım yazısı başlığınızdan bulundurmanız önemlidir.
İçerik Bölümü;
Seo yazısının en önemli özelliklerinden biri özgün bir içerik yazılmalıdır, kopya içerik kısmen de olsa kullanılmaktan kaçınılmalıdır.
Mimimum 250 kelimeden oluşmalıdır.
En fazla 3 adet anahtar kelime belirlenip, içeriğe eklenmelidir.
Tanıtım yazısının ilk paragrafında ve son paragrafında anahtar kelimeler bulunmalıdır.
Anahtar kelimeleriniz kalın, italik, altı çizgili olarak bulunmalıdır.
Anahtar kelimelerinizden sitenize vereceğiniz bağlantılar en fazla 2 adet olmalıdır. Sitenizin ana sayfasına ve başka bir sayfaya bağlantı verilmelidir.
Tanıtım yazısı resimleri özgün olmalıdır, şirket fotoğrafınız veya logonuzun farklı görselleri olabilir. Kopya veya internette çok kullanılan fotoğrafları kullanılmamalıdır.
İmla kurallarına ve yazım hatalarına dikkat edilmelidir.
Seo yazısı kurallarını bilip, firmanızı ya da tanıtmak istediğiniz her hangi bir konuyu, özgün ve doyurucu bir yazı ile görsel destek verildiğinde , anahtar kelimeleri yerinde kullandığınızda sonuç olarak arama motorlarının hoşlanacağı verimli bir Seo yazısını ortaya çıkartmış olursunuz.
Detaylı bilgi: https://www.beycon.com.tr/seo.html

245 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik