Selena Gomez ve The Weeknd İlişkisi Nereye Gidiyor?

0

Aylarca rehabilitasyona giden ve sosyal medya dahil hiçbir yerde görülemeyen Selena,katıldığı ödül töreniyle birlikte adeta hayata geri dönmüştü.Sosyal medyada paylaşımlar yapıyor,arkadaşlarıyla geziyor hatta yeni albümü üzerine çalışıyordu.Pek magazin sayfalarında görünmeyen Selena bir Kaliforniya gecesinde yanında en az kendi kadar ünlü olan şarkıcı The Weeknd ile görüntülendi.

selena gomez and the weeknd california ile ilgili görsel sonucu

Bu fotoğrafta gayet samimi görülmelerine karşın bir arkadaşın arkadaşa yapacağı bir hareket olarak algılandı.Ta ki…

selena gomez and the weeknd california ile ilgili görsel sonucu

Öpüşürken ki fotoğrafları ortaya çıkıncaya kadar.Hayranlarını büyük şoka sokan ünlü ikili kameraların onları çektiğinin farkında fakat bunu umursamıyorlardı.

Hayranlar şoktaydı çünkü The Weeknd’in yaklaşık bir iki hafta önce yollarını ayırdığı Bella Hadid, Gomez ile yakın arkadaştı.Özellikle ablası Gigi Hadid.Bella bu olay üzerine Selena’yı sosyal medya hesaplarında takipten çıkardı.

selenayemek

selena gomez gif ile ilgili görsel sonucu

 

Çoğu Selena Gomez hayranı şoka uğradı ve durumu kabullenemediklerini söylediler.Bazı hayran grupları ise Selena ve The Weeknd’in ilişkisinin reklam ilişkisi olduğunu iddia etti.Bu olaydan günler sonra çıkan reklam ilişkisi haberlerini doğrularcasına The Weeknd yeni şarkısını yayınladı.Selena ise Türk fotoğrafçı Mert Alaş ile dergi kapağı çekimi gerçekleştirdi.

selena-gomez

Alaş,bu fotoğrafı kendi sosyal medya hesabından paylaştı fakat büyük tepkilere maruz kalınca geri sildi.Bu sırada ise Selena, Netflix ortaklığında 13 Reasons Why adlı diziye yapımcılık yapacak,aynı zamanda da baş rolünü üstlenecek.Yeni yeni tanıtımları ve reklamları yapılan dizinin yayınlanma tarihi belli değil.

İlgili resim

Bir kaynak E! News sitesine çiftin ilişkisinden bahsetti. İşte Selena ve The Weeknd ilişkisindeki son durum:

The Weeknd gerçekten ondan hoşlanıyor. Seksi ve tutkun ilişkileri var. Birlikte kahkaha atıyorlar ve birbirlerinin kişiliklerini beğeniyorlar. Şuan için, sadece eğleniyorlar ve tadını çıkarıyorlar. 

Çıkar ilişkisi mi yoksa gerçekten birbirlerini seviyorlar mı bilinmez ama şimdiden çok konuşuldukları aşikar.

selena gomez gif ile ilgili görsel sonucu

 

419 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Bursa-19/Grafik Tasarım

Leave A Reply

Ankara Temizlik