Saygın Mermer (Rezaka) Whatsapp Sapığı

2

Merhaba arkadaşlar, TUMBLR’DA bu günler de hepimizi üzen bir olaya şahitlik ettik. Saygın Mermer, rezeka adlı tumblr kullanıcısı, 18 yaşından küçük kızları whatsapp grubuna alıp orada kızlara tacizde bulunuyor, Gruptan çıkmak isteyen kızları numaralarını dağıtmakla tehdit ediyordu. El birliği ile grubu dağıttık anca bu kişi hala dışarda nefes alabiliyor gezebiliyor. Lütfen bu olay hakkında sesiz kalmayalım.

Olayla ilgili detaylar:

Olayı kısaca özet geçecek, kalan kısmını, birinci ağızdan okuyabileceğiniz linklere bırakacağım.

tumblr’da ilk kullanıcı adı “rezeka” kullanıcı adlı bir kişi tarafından bir whatsapp grubu açılıyor aylar önce. daha sonrasında bu gruba, neredeyse tamamı bayan dahil olmak üzere, 200 üzeri kişi katılıyor. zaten, sorun da burada başlıyor. grubu açan kişi büyük ihtimal bir pedofili hastası, gruptaki, bazı çocuk yaştaki kullanıcılara -bana memenizi atın- içerikli videolar yollamaya başlıyor. ve kafasına göre kendince kurallar koyuyor. “gruptan çıkarsanız bilmem şu kadar ceza ödersiniz, numaranızı yayarım” ve bu olay gün yüzüne çıkınca “onlar şaka, biz arkadaşlarla şaka yapıyoruz” diyor.

buna yakın bir durum başına gelen bir kullanıcı, bu durumu tumblr’a taşıyor. bundan sonrasını linklerle paylaşacağım.

şu olayın birinci ağızdan anlatımı; http://i.hizliresim.com/z4zp0j.jpg

şuradan ulaşabilirsiniz birinci ağızdan anlatıma

şurada videolu kanıt var.

şahsın ismi saygın, soyismi mermer. bazı kişisel bilgileri elimde mevcut, eğer olayı hukuki mertebeye taşıyacak arkadaşlar varsa, onlara ulaştırabilirim.

1,868 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

2 yorum

  1. abi ayynen bende baya önce girmistim bu whatsapp grubuna bilmem kaç şeylik uzun kurallar yazmışlar falan okumadım açıkçası eğlence grubunda kural mı olurmuş diye girdim gruba falan zaten iki numarası var biri +4 le falan baslıyodu diğeri gerçek numarasıydı işte konusmayanlara şöyle olur falan yazıyolar zaten hepsi bunun arkadasıymıs her bokla dalga geçiyolar falan sonra işte kendi aralarında sapık sapık şeyler konusmaya basladılar ayrıntı vermiycem herneyse kızın biri nasıl yalvarıyo işte saygın çıkabilir miyim felan diye bu da hayır çıkarsan ne olucagını biliyosun filan diyo kız hala yalvarıyo bu bazen cevap vermeye tenezzül bile etmiyo sonra durum böyle gidince bende bi noluyoruz abi falan oldum çıkılırsa nolur dedim numaranı yayarız belli sitelere falan diye tehdit etmeye basladı polise giderim ne yapabilirsin dedim iyi olur hem bu sayede tanısırız dedi o an anladım psikopat falan oldugunu zaten giren kızların profil fotograflarını grupta konusuyodu 10 üzerinden bilmem kaç falan diye arkadasları da aynı tabi ben dayanamadım artık beni aşan şeyler konusuluyodu fotograflar falan çıktım hepsini de engelledim almasınlar diye ama insan korkuyo tabi dağıtırsa falan diye anca tehdit edip insanları korkutuyo dağıtabilir mi numarayı yada dağıttı mı bilmiyorum ama beni bi kaç kere özelden arayan oldu özele de kapattım zaten bidaha da kimse rahatsız etmedi ama bu çocuk ciddi anlamda kızları tehdit ediyodu grupta

  2. hatta bu aradaa grubun adı meseler yada mese ydi bi halttan haberim yok tabi benim sonradan öğrendim ne oldugunu da ”meme severler” miş açılımı da

Leave A Reply

Ankara Temizlik