Saçları Maden Suyu İle Yıkamak Sağlıklı Mı?

0

Geçtiğimiz senelerde saçları maden suyu,kola, soda,gazoz hatta bira gibi içecekler ile yıkamak oldukça popülerdi ve birçok youtuber tarafından deneniyordu.Bazıları hüsrandı fakat arada işe yarayanlarda vardı. Peki gerçekten işe yarıyor mu bu maden suyu ? Düzenli olarak saç boyatmak,sık sık saça ısı uygulamak,deniz, havuz suyu( klor) ve güneş derken saçlarınız giderek güçsüzleşip cansızlaşıyor ve sağlıklı bir şekilde uzamalarını engelliyor. Peki o zaman nasıl saçlarımıza bakım yapabiliriz? Şaşırtıcıdır fakat maden suyu saça bakım yapmak için çok sağlıklı bir güzellik mucizesi. Yaza sayılı günler kala, deniz sezonunu açmadan önce saçlarınıza bakım yapıp, güçlendirmenin işte tam da zamanı.

sacbakimi-1

Bolca sodyum bikarbonat içeren maden suyu harika bir saç bakım ürünü. Maden suyu sadece bir saç bakım ürünü değil güzellik konusunda sıklıkla karşımıza çıkan bir ürün. İyi bir koruyucu ve onarıcı olan maden suyunu saçlarınıza uyguladığınız zaman, saçlarınız kısa sürede canlanıyor ve sağlıklı bir şekilde uzamaya başlıyor.

sac

Şimdi, daha güzel ve sağlıklı saçlara kavuşmak için tek yapmanız gereken saçlarınızı şampuanla yıkadıktan ve kremledikten sonra 3-5 dakika maden suyu ile güzel bir masaj yapmak. Masajdan sonra saçlarınızı iyice durulayın.Artık daha yıpranmış saçlarınız daha yumuşak ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşacak. Saçlarınız yaza tüm güzelliği ile hazır.

*Maden suyunu çok sık uygulamamanız tavsiye edilir aksi taktirde yol açacağı sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.

 

695 total views, 5 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Test,Astronomi ve Gündem Editörü

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber