Rihanna’nın Yeni Şarkısı “Need Me” Sansürlendi!

0

28 yaşındaki Barbadoslu R&B ve pop şarkıcısı Rihanna’nın çıkardığı son albüm Anti, çıktığı ilk zamanlarda internet üzerinden yayınlandı ve 1 milyonun üzerinde indirmeye ulaştı. İnternet üzerinden büyük bir indirmeye ulaşan klip satışa sunulduğunda beklenen ilgiyi yakalayamayınca müzik eleştirmenlerinin hedefi oldu.
Albümün yayınlanmasının ardından Drake ile üçüncü kez bir araya gelmesini sağlamış olan ve albümünde de yer alan “Work” (Çalış)  şarkısının video klibi de yayınlandı. Video klip yayınlandığı ilk andan itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Rihanna yine farkını konuşturmayı başarmıştı ancak yeni klibine Youtube tarafından cinsel içerik ve bağımlılık yapan maddeler içerdiğinden dolayı yaş sınırlamasının gelmesi geç olmadı. Yine de tüm bunlar Rihanna hayranlarını durduramadı ve video klip Youtube dışında bir çok yerde dinlendiği ve hitini oldukça yükselttiği için Youtube’dan sansür engeli de kalktı. Rihanna’nın ani yükselişi müzik eleştirmenlerinin de dikkatini çekmeyi başardı.
Başarılı R&B ve Pop şarkıcı, Work’ün ardından çıkardığı “Kiss it Better” (Daha İyi Öp) klibinin açık sahneleriyle de çok konuşulsa da şarkısına herhangi bi engel gelmedi.

feat-needed-me

Dün gece çıkan “Need Me” (Bana İhtiyaç Duydun) video klibi için aynı şeyi ne yazık ki dile getiremeyeceğiz. “Work” klibinde yaş sınırına maruz kalan şarkıcı yeni yayınlanan şarkısı için de ne yazık ki Youtube tarafından sansür engeli geldi. Sansürlenmesinin sebebi şarkıcının klibinde çıplak olması, klipte bağımlılık yapan madde ve silah içeren sahneler olmasından dolayı +18 yaş sınırı getirildi.

351 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Başlarda çekingen tanımaya başladıkça içindeki deliyi ortaya çıkaran böyle manyak biri işte.

Leave A Reply

Ankara Temizlik