Protrans

0

Nakliye sektörü denilince akla ilk gelen yer neresidir? Tabikii de ”Protrans”. Alanında uzman bir şekilde hız kesmeden hizmetlerini vermeye devam eden Protrans şirketi sizlere nakliye konusunda profesyonel bir şekilde yardımcı oluyor. Eşyalarınızı güven içerisinde ve muhteşem hizmet anlayışı ile istediğiniz yere taşıyor.

Vermiş olduğu hizmetin arkasında duran ve müşterilerine karşı hassasiyet seviyesini üst düzey tutan Protrans uluslararası olarak nakliye sektöründe çığır açıyor. Bu denli hizmet anlayışını hiç bir yerde göremeyeceğiniz gibi elde etmiş olduğu referanslarda bir o kadar cabası. Bünyesinde bulundurduğu 50 kişilik profesyonel ekibiyle nakliye denilince akla ilk gelen Protrans nakliye şirketi oluyor.

50 kişilik profesyonel ekibin yanısıra bünyesinde 5 kişilik ofis, organizasyon ve Ar – Ge yönetim ekibi bulunuyor. T.C.K’nın belirlemiş olduğu koşullara göre uygun bir şekilde eşyalarını taşıyan Protrans kamyonları. Eşyaları taşıyabilen ve transfer yapabilen 2 adet kamyonet! Profesyonellik denilince akla ilk gelen bu hizmetten şimdi sizde faydalanın. Tüm eşyalarınızı sigortalıyor ve herşeyi kuralına göre yaparak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. İstediğiniz kata kadar çıkabiliyor ve istediğiniz yerden transfer hizmeti sağlayabiliyoruz. 10. kat veya 1.kat hiç farketmeksizin bünyemizde bulundurduğumuz dış cephe eşya taşıma asansörü sayesinde eşyalarınızı hızlı bir şekilde transfer ediyoruz.

Bünyemizde; ”Asansörlü taşıma, evden eve nakliyat, şehirlerarası taşıma, ofis veya iş yeri taşıma, depolama alanı, ambalajlama, dağıtım, asansör kiralama, kiralık araç bulundurma, lojistik olarak destek hizmeti sağlama bulunuyor.” Bütün hizmetlerinde profesyonelliği ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Protrans’ın hizmetlerinden sizde faydalanabilirsiniz. Daha fazla hizmet hakkında bilgi ve detaylı bilgi için internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemiz içerisinde vermiş olduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi ve müşterilerimize karşı gösterdiğimiz tüm hassasiyet yer alıyor. Protrans’ın nakliye sektöründe öncü olduğunu ve bir çok referansa sahip olduğunu görebilmek için şimdi internet sitemizi ziyaret et!

276 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik