Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü

0

Çok sık sorulan bir soru olarak da erkeklerin güzellik algısı nedeniyle biz kadınların güzel olmak makyaj, saç boyama, çeşitli yiyeceklerden uzak durma , hatta ve hatta güzel olmak istemi ile tıbbi bir sorun olmaksızın birçok kişi bıçak altına bile yatmayı göz altına almıştır.. Güzellik için birçok yola başvururuz, gerekirse bıçak altına bile yatmayı göze alırız fakat doğal olan şeyler ile yapılan bir kür sayesinde de birçok isteğimize derman bulabiliriz.

Şimdi sizlere çok sık sorulan ve küçük göğüslü bayanların çoğunun kafaya çok taktığı bir konu hakkında bilgi vereceğim. Hemdeee İbrahim Saraçoğlu’ndan!

img_3719

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü
Öncelikle küre;
İlk bir ay boyunca Şerbetçi Otu kullanımıyla başlıyoruz. 5-6 gram kadar şerbetçi otu bir bardak suda 8-9 dakika boyunca kaynatılıp ardından ılışmasını bekleyip suyunu süzdükten sonra içilir. Günde bir defa içilmeli ve bir ay süresince yapılması gereklidir.
Bunun ardından gelecek ay (yani ikinci ay) Hayıt Tohumu kullanımı devreye girer. Hayıt tohumunu da şerbetçi otunda olduğu gibi 5-6 gramı 8-9 dakika kaynatarak ardından ılıştırıp süzerek, suyunu tüketiriz. Hayıt tohumu da Şerbetçi otu gibi günde bir defa içilmek şartı ile bir ay kullanımı gereklidir.

Peki Bu Kürlere Devam Ederken Neler Yemeliyiz?
! Öncelikle çayların tadı bir miktar acı olabilir fakat içine bir şey karıştırmadan içilmesi gerekir.

img_3718

Bu kürleri uygularken, belirli şeyler yemek ise daha etkili çözümler almamıza neden olur.
Bu kürler boyunca 2-3 günde bir avokado yenmeli, kuru üzüm ve ceviz her gün bir miktar tüketilmeli. Ve biz bayanların en sevdiği şey olan çikolata da 2-3 günde bir en fazla 30 gr (Yani büyük bir çikolatanın 4 küçük kareciği) tüketilmelidir.
(! Öncelikle çayların tadı bir miktar acı olabilir fakat içine bir şey karıştırmadan içilmesi gerekir.
İkinci olarak ise genellikle avokado bulunamıyor veyahut tadı beğenilmiyor. Tadı beğenilmediği takdirde bal ile bir miktar alımı yeterli olacaktır. Ve eğer maliyetli oluyor diyorsanız, bu besinler ile kürü güçlendirmek sizin tercihinize kalmış. Elbette ki kullanmadan da sonuçlar elde ediliyor fakat bu besinler sonucun oldukça etkili olmasında önemli rol oynamaktadır.)

528 total views, 3 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber