Popmundo Oyunu – Popmundo Nedir?

0

Popmundo Nedir?

Popmundo Nedir?

Popmundo Web Tabanlı bir RP (Role-playing) oyunudur. Dünyanın dört bir tarafından insanlarla oynama fırsatı veren binlerce oyuncusu olan efsanevi bir oyundur.

Kiminiz muhtemelen bu şahane oyunla tanışma fırsatını zaten yakalamışsınızdır, kiminizde ise “Popmundo” ismi sadece merak uyandırmıştır. Sizleri daha fazla merak içinde bırakmadan Popmundoyu sizinle tanıştırmak istiyorum.

Bir Karakter Yaratın, Hayatını Siz Şekillendirin

Bir Karakter Yaratın, Hayatını Siz Şekillendirin

Gerçek hayatta yapamadıklarınızı Pop karakterinizle yapın. Popmundo tıpkı gerçek hayat gibi, size her türlü şeyi yapma imkanını sunuyor. Birden fazla şeyi aynı anda yapmak kim istemez ki? Yalnız bir detay var karakterinizle uzun süre ilgilenmezseniz mızmızlanmaya başlar, üç ayın sonunda kendini yerin yedi kat altında bulur.

VIP Üyelik

VIP Üyelik

Birçok oyunun aksine Popmundo’da hiç para harcamadan da çok eğlenebilirsiniz ama VIP özellikleriyle oyunun tadını iki katına çıkarın. VIP üyelik sayesinde hayatınızın aşkıyla evlenebilirsiniz, çocuk sahibi olabilirsiniz, her yıl sadece bir kere olan Ölüler gününe katılıp zombi öldürebilirsiniz. Bu saydıklarım VIP avatanjlarından sadece bir kısmı.

Yıldız Olun!

Yıldız Olun!

Popmundo’da neler yapabilirim mi diyorsunuz? Aklınıza gelebilecek her şeyi desem? Kendi grubunuzu kurup, ister solo ister diğer grup elemanlarıyla şöhret basamaklarına tırmanma imkanına sahip olabilirsiniz! Gayet cazip, değil mi?

Sakin Bir Hayatı Tercih Ederim Diyorsanız…

Sakin Bir Hayatı Tercih Ederim Diyorsanız...

Bir yuva kurup ailenizin direği olabilirsiniz. İş güç sahibi olabilirsiniz. Neredeyse bütün meslekler var, aşçılıktan tutun da psikologluğa kadar çeşit çeşit meslek dalları var, hangisi ilginizi çekerse artık.

Başarılar ve Puan Avcılığı

İsterseniz Popmundo’da başarı peşinde de koşabilirsiniz. Oyunda almaya ömrünüzün yetmeyeceği kadar başarı var.

Örneğin;

Paparazi olun ve şu güzel plaketleri kapın!

Yazarlığa ne dersiniz? Kaleminiz iyi ise makalelerinizi tüm Pop Dünya ile paylaşabilirsiniz.

Zombi başarılarından söz etmiyorum bile…

Bi’ Suç Dünyası Alır mıydınız?

Bi' Suç Dünyası Alır mıydınız?

İsterseniz oyunu azılı bir suçlu olarak da oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? En fazla üç kişi olup, çete kurup, soygunlar yapabilirsiniz. Tabii bu da tıpkı müzik dünyası gibi çok zaman alan ve çok da emek isteyen bir iş ama sabırlıysanız suç dünyası tam size göre! Aksiyon seviyorsanız kesinlikle çok keyif alacaksınız.


 

Yazımın sonuna gelirken, benim oyundaki adım Frederic David White, Id’im ise 3166490. Size oyunu olabilecek en iyi şekilde tanıtmaya çalıştım. Daha fazla bekleme ve aramıza sen de katıl.

 

372 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik