Piano Tiles 2’yu inceledik!

0

Son günlerde gittikçe popülerleşen,  bizlere klasik müziği sevdiren, eğlenceli oyun Piano Tiles (Don’t Tap The White Tile) 2 ‘ yu sizler için inceledik.  Bir çok piyano çalma uygulamasından  farklı olan Piano Tiles 2 ile beraber hem refleksleriniz gelişecek hem de klasik müzik kültürünü yeniden tanıyacaksınız.

Oyunun amacı çok basit, yukarıdan aşağıya doğru akan siyah renkli notalara basmak.  Oyunun ilk çıkan versiyonundan farklı olarak uzun basmanız gereken açık renkli notalarda bulunuyor. Seçtiğiniz şarkıyı çalmaya başladığınızda yavaş olan ritim, siz şarkıyı çaldıkça artıyor. Böylece daha hızlı ve çevik bir şekilde notalara basmanız gerekiyor.  Bir notaya basmadığınızda ya da nota yerine beyaz zemine bastığınızda 1 canınız gitmiş oluyor.  Uygulamayı açtığınızda size 29 can hakkı veriliyor. Eğer canınız biterse 1 can  iki dakika içerisinde yenileniyor.screen322x572

Mozart’tan Beethoven’a Chopin’den Bach ‘ a kadar bir çok ünlü bestecinin eserleri, hatta Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter ve Adnan’ın meşhur tango sahnesinde çalan Por Una Cabeza isimli eserde çalabileceğiniz şarkılar arasında bulunuyor. 🙂

Uygulamayı hem android hemde iOS cihazlarınızda ücretsiz indirebiliyorsunuz. Bir çok kullanıcı tarafından beğenilen Piano Tiles 2, Google Play Store’da kullanıcılar tarafından 5 üzerinden ortalama 4.7 puan alarak başarılı bir grafik çiziyor. Youtube’da da Türk ve bir çok yabancı Youtuber tarafından hazırlanan, uygulamayı inceleyen videolar bulunuyor.  En son 2 Mart 2016 yılında güncellenen Piano Tiles 2’ ya yeni şarkılar da eklenmekte.

Sizin için incelediğimiz Piano Tiles (Dont Tap The White Tile)2 isimli uygulamayı çok beğendik, eğlenceli vakit geçirmek isteyen kullanıcılarımız için şiddetle tavsiye ediyoruz.:)

304 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik