Penisle Düşünmemenin Yararları

4

Selam dostlar! Bugünki muhabbetimizi erkeklerle yapacağız. Tabii ki bayanlarda teşrif edip okurlarsa çok hoş olur. Hadi başlayalım!

 

1. Mantığınızı daha çok kullanabilirsiniz 

tumblr_mzerv6PMLs1s23ypoo1_500 Kadınlarla bulunduğunuz ortamlarda penisinizle düşünmek yerine beyinsel düşüncelerinizi devreye sokarsınız ve bu daha başarılı adımlar atmanıza yardımcı olur.

2. Daha olgun görünürsünüz

tumblr_o8je7m5WIS1s90udzo1_400 (1) Ortamlarda penisinizle düşünürken yapacağınız saçmalıklar yerine daha olgun bir erkek görüntüsü çizersiniz.

3. Masturbasyon bağımlılığına kapılmazsınız

tumblr_ltknuwlipg1r4bw73o1_500

Eğer masturbasyon bağımlısı olursanız fiziki açıdan birçok problemle karşılaşırsınız. Mesela; Masturbasyon sivilce yapar, gözlerinizi kör eder, boy uzamasını durdurur, çocuğunuz olmaz, kızlarda adet düzensizliğe neden olur, penis boyunun uzamasını durdurur.

4.  Sapkın bir kişiliğe sahip olmazsınız

tumblr_llta5qUftn1qgsh05o1_500

32 yaşında olduğunuz halde 10 yaşında bir kıza seks teklif etmek gibi bir düşünce aklınızdan geçmez. Beyniniz böyle bir düşüncenin oluşmasını bile başlangıçtan engeller. Vatana millete hayırlı evlat olursunuz.

5. İradenizi kullanmakta sorun çekmezsiniz

tumblr_nhrmlqo1mB1rtmb0zo1_500

Tanrının verdiği iradeyi sonuna kadar kullanabilip cinsel arzularınıza kısmen engel olarak toplumun huzurunu kaçırmazsınız. Nitelikli birey olursunuz.

6. İlginizi başka yönlere çekebilirsiniz

indir Sabah akşam kadın hayalleri kurmak yerine bi iki kitap okursunuz, bilgilerinden yararlanırsınız.

7. Uzun ve mutlu bir ilişki hayatınız olur

tumblr_o68wz7cixt1sptpsro1_500 Penisinizle düşünürseniz aklınızdan sadece partnerinizi yatağa atmak olacağı için sıkıntılı ve mutsuz bir ilişki yaşarsınız. Fakat ilişkinizde partnerinizinde düşüncelerini ele alırsanız daha uzun ve mutlu bir ilişki yaşarsınız.

382 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

4 yorum

  1. finepsyco gerçekten iyi bir gözlemci.Yazdığı şeylere bakarsak kafasından uyduruk değil gayet çevresinden ilham alarak yazıyor.daha çok etkin olması lazım.adamsın moruk

Leave A Reply