Paykasa Bozdurma ve Paykasa Satın Al

0

Paykasa Bozdurma ve Paykasa Satın Al

Günlük yaşantımızda kolaylıklar arasına giren internet ve alışveriş artık en büyük rahatlığımız oldu. İnternete giriyor ve satış yapan sitelerden beğendiğinizi alıyor ve ödeme yaparak adrese teslimat istemeniz yeterli oluyor. Ayrıca yerinizden dahi kalkmayarak;dolaşıp yorulmadan! Bu basit işlem ile gerekli olan bütün eşyalarınızı dahi satın alma imkânı bulabiliyorsunuz. Bu tarz alışveriş yaparken tabi ki kullandığınız tek ödeme aracı kredi kartı olmaktadır. Ama kredi kartı ile bazı problemler son dönemlerde çok fazla yaşanmaktadır. Kartların boşaltılması ve kart bilgilerinin ele geçmesi ile dolandırıcılık olması artık güvenilir bir alışverişi ortadan kaldırmış oluyor. Bunun için yeni bir uygula olarak karşımıza çıkan Paykasaile satın alma son derece kolay ve güvenilir bir uygulama!

Paykasa Nedir?

Bir ödeme biçimi ve aracı olan Paykasa; yükleme yapılarak kullanılan tek seferlik geçerli olan bir kart uygulaması olarak adlandırılıyor. Pin kodu girilerek yüklediğiniz tutar kadar ödeme yapabilir ve alışverişe başlayabilirsiniz. Bittiğinde yeniden yükleme yaparak yenileme şansınız da var! Üstelik son derece güvenilir bir uygulamadır

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa; banka havalesi yaparak satın alınabilir. Ayrıca kredi kartı ile de ödem şansınız bulunmaktadır. Paykasa satın almak istediğinizde satış yapan sitelere girmeniz ve müşteri temsilcileri veya canlı destek vasıtasıyla bilgi alabilir ona göre hareket edebilirsiniz. Kafanızdaki bütün soruların yanıtlanması ile banka havalesini istediğiniz tutarda yatırarak Paykasa kartına hemen anında sahip olabilir ve alışveriş yapmaya başlayabilirisiniz.  Tek bir tutar gerekli olan alacağınız ürüne ait tutar olması güvenilir bir alışverişin işaretidir. Kodu girerek ödeme yapmanız yeterli olmaktadır. Bu sayede katiyen hiçbir güvenlik açığı oluşmaz ve rahatlıkla satın alma prosedürü gerçekleşir.

Paykasa İçin Kişisel Bilgi Alınır mı?

Paykasa satın almak için gerekli olan tek şey rakamlardır. Yani ödeme yapacağınız rakamı belirlemeniz ve yapmanız durumunda yükleme yapılır ve 19 haneli pin kodu içeren karta sahip olarak kullanma fırsatını yakalarsınız. Ödeme yaptığınız sitede katiyen şahsi bilgileriniz ve banka hesaplarınız devreye girmez. Hem güvenilir hem de kolaylıktır.

Paykasa Nerelerde Kullanılır?

Paykasa kullanmak içinPaykasa ödeme kabul eden çevrimiçi platformlardan, alışveriş sitelerinden ve oyun sitelerinden istediğinizi seçerek kullanma imkânınız olur. Ödemeyi kodla yapmanız yeterlidir.

Paykasa Sanal Mıdır?

Evet! Sanal olarak uygulanan bir ödeme biçimidir. Kart da sanal olarak düzenlenir. Tek kullanımlık olması ise; hiçbir bakiyenin kalmaması ile sonlanır. Bu sayede hiçbir problem yaşanmaz ve güvenilir alışveriş yapılır. Tutarınız kadar kullanmaya başlarsınız.

Paykasa Kartını Kimler Alabilir?

Paykasa kartını herkes alabilir. 18 yaşından küçük kişiler de ebeveyn onayı almalıdırlar. Çünkü çıkılacak miktar sonuç olarak ailenin geliridir. Bunun dışında belirleyeceğiniz tutarı banka havalesi yapma suretiyle yatırmanız durumunda;Paykasa kartına hemen sahip olmanız mümkündür. Yatırdığınız havale ile kart kullanımı aktif hale gelecektir. Bu sayede alışverişte güveni de yaşamış olacaksınız.

Paykasa Bozdurulur Mu?

Paykasa kartına yaptığınız yüklemenin tutarını kullanmamanız durumunda bozdurabilirsiniz. Miktar bankanıza havale edilir ve hiçbir kayıp yaşmadan prosedürü sonlandırabilirsiniz. Güvenli ve teminatlı bir uygulama olan Paykasa ile rahat ve huzurlu alışverişler sizi bekliyor! Kredi kartları hakkında yaşadığınız hiçbir sorunu Paykasa bozdurma; istediğiniz zaman da sonlandırabilirsiniz. Kolaylığı ve güveni tercih edilmesi için önemli bir detaydır.

Paykasa kart edinmek istemeniz durumunda; http://www.paykasakartal.gen.tr/ve 0850 840 82 27 telefonumuzdan bize erişebilir ve güvenilir olarak Paykasa satın alabilirsiniz.

 

333 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber