Pamuk Prens

0

21 yaşındaki Richard Schaefer sosyal medyanın yeni gözdesi. Bilindiği üzere, sosyal medyada kılık değiştirip ünlü olmak çok kolay ve herkesin başvurduğu bir yol. Kılıktan kılığa giren ve ünlü olan birçok kişinin arasında artık Richard da yer alıyor. İnstagram hesabında paylaştığı Pamuk Prensesten Deniz Kızına kadar canlandırdığı birçok Disney Prensesi şimdiden en popülerler arasında yer alıyor.

images (6)

TheOfficialAriel hesabından birçok Disney Prensesinin resimlerini paylaşan bu genç adam onları aslında kendi canlandırıyor. Aslında işi gereği böyle güzel sonuçlar ortaya çıkacağını kim tahmin edebilirdi ki? Richard aslında Amerikalı profesyonel bir makyaj uzmanı.

 

 Küçüklüğünden beri çift karakterli bir yüze sahip..

 

images (5)

Küçüklüğünden beri herkes yüzünün çift cinsiyete sahip olduğunu söylüyor.. O da bunu kendi lehine çevirmiş gibi görünüyor. Yaptığı işi ve mükemmel yüzünü birleştirince ortaya tam da hayran olduğumuz Disney Prensesleri çıkıyor. İşinin ehli olan profesyonel makyaj ustası Richard, instagram hesabının biyografi bölümüne ” Benim adım Richard ve Ben bir prensesim ” yazdı. Prenses gibi göründüğünde kendini daha iyi hissettiğini söyleyen Richard yaptığı makyajlar sayesinde birçok Prensese dönüşebiliyor.
indir (1)
images (8)

Birçok Disney Prensesine dönüşen Richard Schaefer şimdiden 100bin takipçiye sahip oldu bile.

images (7)

389 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply