Oya Aydoğan Öldü mü?

0

Evinde patates kızartması yerken boğazında ki aort damarı yırtılması sonucu ünlü başarılı oyuncu Oya Aydoğan, 12 saat süren bir ameliyat geçirdikten sonra  yoğun bakıma alındı. Beyninde ödemler tespit edilerek tedavisine başlandı ama yapılan müdahalelere yanıt vermeyen Aydoğan, ailesi ve doktorlar tarafından uyutulma kararı alınmıştı ama 15 Mayıs Pazar günü saat 07.15’te malesef ki hayatını kaybetti.

7E6BA13A10E823101F42DCE8F48CD116Oya Aydogan’in oğlu Gurur Aydoğan yaptığı ilk açıklamada olanları şöyle anlattı; “Annem gece bir şeyler yerken boğazına kaçıyor ve onu çıkartmak için uğraşırken damarı zorlayarak çatlatıyor. Acil olarak hastaneye getirdik” demişti.

Oyunculuğa ilk adımını attığı filmi beraber çektikleri Emrah duygularını şöyle anlattı; Ben ilk filmimi Oya Aydoğan ile çektim. Zavallılar diye bir film. Onun iyi olması için yürekten dua ediyorum. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Annem ve eşim yanımda, yayınıda izliyorum. Onlarda çok üzgün. Bütün gün dua edeceğim. Istanbul’a  geldiğimde ilk gördüğüm ünlüydü. Çok iyi yürekli bir kadın. İyi yürekli bir insan. Eminim çok iyi olacak. Allah’tam ümit kesilmez.” demişti.

unnamed (1)

Ünlü oyuncuyu bir çok arkadaşını ve sevenlerini üzdü. Ece Erken, Lerden Mutlu, Orhan Gencebay, Sevim Emre, Hande Yener, Mer Sevi, Nuri Alço gibi başta gelen isimler Oya Aydogan’i görebilmek için hastaneye geldiler. Dostlarının hepsi üzgün olduklarını soyleyip ve Allah’tan şifa dilemişlerdi ama ne yazık ki Aydoğan dayanamadı. Hatta ameliyatı değerlendiren Sevim Emre, “Allah onu bize bağışlasın” diyerek durumun ciddiyetini belirtmiş olmuştu. Yakınlarına ve sevenlerine sabır Allah’tan rahmet diliyoruz.

491 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik