Önce Taciz Etti, Sonra Cinsel İlişki Teklif Etti!

0

Önce Taciz Etti, Sonra Cinsel İlişki Teklif Etti!

1273940_620x410

9 yaşındaki kız çocuğuna tacizde bulunduğu iddiası ile tutuklanan Kütahyalı ve 33 yaşındaki, 2 çocuk babası, cinsel tacizde bulunduğu iddiasını yalanladı!

Kuran kursuna giden 9 yaşındaki küçük kız çocuğu yaşadığı olay nedeni ile korkarak evine gitti ve yaşadığı şok edici olayı ailesine anlattı.. Bunun ardından 9 yaşındaki küçük kız çocuğunun ailesi 33 yaşındaki, boşanmış iki çocuk babasını dava etti.

Evliya Çelebi Mahallesi’nde meydana gelen olayda; 33 yaşındaki 2 çocuk babası H.A’nın Evliya Çelebi Camii’nin avlusunda 9 yaşındaki küçük kızı taciz ettiği gerekçesiyle hakkında dava açıldı. H.A sorgulamasının ardından adliyeye sevk edildi..

Çıkarıldığı mahkemede hiçbir suçlamayı kabul etmeyen H.A’nın eşinden bir süre önce boşandığı ve 2 çocuk babası olduğu ortaya çıktı..

indir (1)

Birçok suçtan poliste kaydı olduğu ortaya çıktı!

Geçmiş yıllarda yaralama, tehdit etme, hakaret etme vb. gibi suçlar nedeni ile poliste suç kaydı bulunan H.A cinsel tacizde bulunduğu iddialarını yalanladı..

Cinsel İlişki İçin Para Teklif Etti!

9 yaşındaki küçük kız çocuğuna Kuran Kursu çıkışı Camii de tacizde bulunan 33 yaşındaki H.A, iki çocuk babası olmasına aldırış etmeden küçücük kıza para karşılığı cinsel ilişki teklif etti! Kütahya’da yaşanan bu tiksinç olay 33 yaşındaki H.A’nın mahkemede yargılanmasının ardından, tutuklanarak ceza evine gönderilmesi ile son buldu..

401 total views, 3 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply