Nokia Akıllı Cihaz Piyasasına Giriyor!

1

NOKIA YENİ AKILLI CİHAZ ÇIKARACAK MI?NOKIA NE ZAMAN PIYASAYA DÖNECEK?İŞTE NOKIA’DAN YENİ MUJDE!

150 yıl önce,bir maden mühendisi olan Fredrik Idestam tarafından Güney Batı Finlandiya’da kurulan bir şirketten bahsedeceğiz bugün.

Şüphesiz bir zamanların en çok kullanılan,satılan,tercih edilen telefon modellerinin sahibi Nokia akıllı cihaz alanında pek fazla etkin olamamıştı. Şimdi herkesin aklına Lumia serisi gelicek. Lumia serisi de Microsoft tarafından,2014 yılında Nokia ismini ve logosunu Lumia serisinden ve diğer akıllı telefonlardan kaldırmıştı.

indir

Geçmiş yıllarda yaptıkları hatalar sonucunda zarara uğramış olduklarını hatırlarsınız.Tüm bu deneyimlerden sonra Nokia bizlere güzel bir haber verdi ve piyasaya geri döneceğini,bizlere yepyeni akıllı cihazlar sunacağını haber verdi!

Ve işte detayları,

Nokia,yakın zamanda yaptığı açıklamalarla sağlık piyasasında sağlık temalı akıllı cihazlar üreten bir firma ile (Withings firması) anlaşmaya vardığını,bünyesine aldığını belirtti.Ve bu açıklama resmiyet kazandı.

Şirket son yıllarda bu tarz satın almalarla pek gündeme gelmezken bu haber ile son yıllarda yaptığı en büyük satın almanın Withings olduğunu anlayabiliyoruz.

Yanı sıra bu piyasaya neden imza atacakları merak edilen Nokia’nın CEO’su açıklamasında şu sözle dikkat çekti,

“Son zamanlarda büyüyen bu pazara Nokia markasının güvenilirliğini getirmek istiyoruz.”

Bizler de bu sözden sonra Nokia’dan gerçekten büyük bir adım ve kararlılıkla piyasaya giriş yapmasını bekliyoruz.Cesurlukları ise tartışılmaz.

Fakat tüketicinin aklı hala Lumia serisindeki başarısızlıkta mi,bilinmez.

Bu haberle ilgili son gelişmeleri,çıkacak cihazları,özelliklerini ve daha birçok detayını ilerleyen günlerde sitemizde bulabilirsiniz!

265 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Çağla/16/KOCAELİ Tiyatroya gönül vermiş,6 yaşını ve şuanını adamış.Kendine yazar,size yazar,bize yazar..Şiir de yazar. :) Yeni diller öğrenmeyi seviyor.

1 Yorum

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber