Nike Women Victory Tour İstanbul

0

Dünyanın en geniş kadın etkinlik serisi Nike Women Victory Tour, Türkiye’ye de geliyor!

Geçtiğimiz yıl 200.000’den fazla kadının katıldığı bu etkinlik, Nike tarafından kadınları spor yapmaya yönlendirmek için düzenlenmekte. 5 Haziran 2016 tarihinde Caddebostan Sahili’nde gerçekleşecek bu koşu için kayıtlar başladı.

Bireysel katılımın ön planda olduğu koşuya bu yıl ekip olarak da katılma hakkı sunan Nike, 5 km ve 10 km’lik iki parkur hazırlamış. Ayrıca kadınları koşuya hazırlamak için, NRC hazırlık koşuları ve NTC egzersiz antrenmanları ile eğlenceli etkinlikler de düzenlenecek. Takım olarak kaydolan katılımcıları özel sürprizlerin beklediği de aldığımız duyumlar arasında.

NRC ve NTC nedir?

Açılımları Nike Running Club ve Nike Training Club’tır. Nike, aynı isimli IOS ve Android uygulamaları da çıkarmıştır.

NRC uygulamasında; Nike size bir koşu için ihtiyacınız olabilecek her şeyi bir uygulamada sunmakta. GPS, müzik çalar, ne kadar koştuğunuzu belirten sayaç, kaç dakika koştuğunuzu belirten kronometre ve kalp hızınız. Hiçbir şeyi es geçmeyen Nike, koşu severler için tasarladığı bu uygulama ile ihtiyaçları karşılamış durumda.

NTC uygulamasında ise; Nike sizlere seçiminize bağlı olan bir antrenman listesi oluşturmuş. Yoga, pilates, düşük, orta ve yüksek yoğunluklu antrenmanlar ve bunların resimli/viideolu anlatımlarını içeren işinizi oldukça kolaylaştıracak bir uygulama hazırlanmış.

Nike Women Victory Tour kapsamında Nike’ın koşu koçları ve antrenörleri eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan eğlenceli hazırlık aşamalarının hepsini nike.com/istanbul adresinde bulabilirsiniz.

nike 2

5 Haziran 2016 Pazar saat 09.34’de gerçekleşecek etkinlik için çok geç olmadan kaydınızı yaptırın. Kaydolan her katılımcıya yarış tişörtü ve yarış kiti hediye edilecek. Biletler için nike.com veya Biletix’e bakabilirsiniz.

 

534 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber