NeredenNereye.com, Otobüs Bileti Uygulaması Yayında!

0

NeredenNereye.com, Otobüs Bileti Uygulaması Yayında!

Ucuz uçak ve otobüs bileti satışı yapan NeredenNereye.com mobil uygulamasının ilk sürümünü yayınladı. Android versiyonu yayınlanan uygulamaya kullanıcılar bu adresten ulaşabilirler -> BİLET UYGULAMASI

Uygulamayla artık seyahat etmek çok kolay. Şık tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzüyle seyahatseverlere oldukça kolaylık sağlayan mobil uygulamada bilet almak ise oldukça kolay. Nereden nereye gideceğinizi ve yolculuk tarihinizi seçtiğinizde uygulama size 130’dan fazla otobüs firmasının seferlerini listeliyor. Firmanızı ve koltuğunuzu seçtikten sonra güvenli ödeme imkanı sunuluyor. Kredi kartı ve banka kartıyla ödeme kabul eden uygulamada kredi kartına 6’ya varan taksit seçeneği ve ücretsiz bilet iade hizmeti de mevcut.

Günümüz dünyasının olmazsa olmalarından biri de internet. Özellikle son dönemde akıllı telefonların bu denli yayılması ile birlikte, internet artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda. Alışverişte, eğelence de ve aklımıza gelebilecek hemen hemen her alanda internetin nimetlerinden faydalanamaya devam ediyoruz.

İnsan hayatının en vazgeçilmez parçalarından biri olan yolculuk içinse de durum değişiyor değil. Yolculuk geçmişten günümüze insanların işleri ya da tutkuları nedeni vazgeçemedikleri bir alışkanlıkları olmuştur. Kullandığımız yöntemler farklılık gösteriyor olsa da günümüzde de durumun değişten bahsedemeyiz. Hele ki, işinizi gereği sürekli yollarda olmanız gerekiyorsa hayatınızın büyük kısmını harcıyorsunuz demektedir. Neyse ki günümüz dünyasında uzun mesafeler arasında seyahat etmek eskiye nazaran çok daha basit. Bu durumun biz insanlara olumsuz durumları da olmuyor değil.. Yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz onlarca yolculuğun faturasını istemediğimiz şekillerde görebiliyoruz. Hele ki, hızlı ulaşım adına havayolunu tercih eden bir seyahatsever iseniz bu durum gerçekten zor olabiliyor. Tam bu noktada neredennereye.com ile tanışma vaktiniz geldi demektir.

Neredennereye.com’a Güvenebilir miyim?
Neredennereye.com tam on altı yıldır internet üzerinden ziyaretçileri için devasa bir sanal otogar oluşturan öncü bir kuruluş. Havayolu, demir yolu, karayolu gibi ulaşım çeşitlerinden hangisini kullanmak isterseniz isteyin, site üzerinden kendinize ve bütçenize uygun biletleri dakikalar içerisinde bulabiliryorsunuz. Neredennereye.com’un kullanıcı dostu yaklaşımları sayesinde ise yapmanız gereken oldukça basit. Yalnızca siteyi ziyaret edip kalkış ve varış noktalarınızı belirlemeniz yeterli. Daha sonrasında ise karşınızda sıralanan onlarca biletten kendinize en uygun otobüs ve uçak bileti taksit seçenekleri ile satın alabilrisiniz.

265 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply