Nasa Tumblr’a katıldı

6
Sosyal medyayı hem kurumsal hem de bünyesinde görevli çalışanlarıyla bireysel seviyede aktif olarak kullanan Amerika Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, Tumblr platformuna da giriş yaptığını duyurdu.
Geçtiğimiz dönemde internet devi Yahoo tarafından 1.1 milyar dolara satın alınan dünyaca ünlü blog platformu Tumblr, NASA’nın paylaşımları için kullanacağı en son sosyal ağlar arasında yer alıyor. Buraya dört farklı hesap ile giren NASA, ana hesapta genel olarak dünya dışı çalışmalar hakkında bilgiler verecek, “Astronaut Peggy Whitson” hesabıyla Whitson’nın 6 aylık Uluslararası Uzay İstasyonu macerası keşfedilebilecek, “NASA JunoCam” hesabında Jüpiter odaklı görsel içerikler paylaşılacak ve son olarak “Curiosity Rover” hesabında ise Mars üzeride görev yapan Curiosity aracı hakkında bilgilere yer verilecek.
NASA’nın meraklıları için inanılmaz bilgiler sunan Tumblr hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

461 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Share.

About Author

6 yorum

 1. Nasa her yerde yerini alıyor teknolojiyi iyi kullanıyoır tumblr a katılması iyi olmuş en azından bizlerde bir şeyleri oradan görebiliriz ama biraz geç kalmış sanki katılması

 2. NASA teknolojileriyle bizi her an izleyebiliyor, tumblr’a kayıt olması bu kadar şaşkınlık yaratmamalı bana kalırsa. Zaten gece gündüz çalışıyor mühendisleri uzay alanında.

 3. batılı ülke kurumları yeni nesil sosyal medya mecralarını çok iyi kullanıyor gençleri etkilemenin gençler üzerinde olumlu imaj bırakmanın önemini kavrayan NASA gibi Türk şirketlerinde olmasını dilerdim

 4. Tumblr aldı başını gidiyor NASA’da katıldı ise yakında katılan daha büyük isimler olacaktır diye düşünüyorum bakalım NASA nasıl bilgiler paylaşacak..

 5. nasa’nın el atmadığı bir tumblr kalmıştı. nasa her yerde canlı yayın yapıyordu, tumblr hesabına ihtiyaç olduğunu düşünmüyordum ama bu tumblr sitesinin önemini arttırdı.

 6. Nasa aslında arkadaşın dediği gibi her yerde belki evlerimizde bilgisayarımızda ama nasa tumblr katılmış ise biz neden katılmayalım tumblr güzel bir servistir deneyin

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber